آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معمای بزرگ بیت کوین در حال حل شدن است: تاریخ بحرانی ۱۵ می

معمای بزرگ بیت کوین در حال حل شدن است: تاریخ بحرانی ۱۵ می

معمای بزرگ بیت کوین در حال حل شدن است: تاریخ بحرانی ۱۵ می

به گزارش زوم ارز، ETF های اسپات بیت کوین از زمان عرضه در ژانویه به محبوبیت خود ادامه می دهند و این امر سوالاتی را در ذهن افراد برانگیخته است. کهین مدرن که این ETF ها را تهیه می کند؟ آیا سرمایه گذاران نهادی بزرگ در این بین حضور دارند؟ بر اساس اظهارات مت هوگان، مدیر ارشد فناوری Bitwise، این پرسش ممکن است در یاقین عمیق حل شود.

هوگان توصیه می‌کند که افرادی که نسبت به خریداران ETF بیت کوین سوالاتی دارند، تاریخ ۱۵ می را به عنوان زمان مهم در تقویم خود علامت بزنند. این از آن جهت حائز اهمیت است که این تاریخ به عنوان آخرین فرصت برای سرمایه گذارانی است که مجموعاً بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت  دارند و باید گزارش خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کنند. این گزارش‌ها که با نام «پرونده‌های ۱۳-F» شناخته می‌شوند، اطلاعات مربوط به دارایی‌های سهام شرکت‌ها را آشکار می کند.

این گزارش‌ها پس از پایان سه ماهه تقویم، ۴۵ روز زمان دارند تا ثبت شوند و تصویری از دارایی‌های سرمایه‌گذاران عمده را در آن زمان نمایش می‌دهند. بطور کلی، این گزارش‌ها اطلاعات مهمی از فعالیت‌های سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران نهادی بزرگ را ارائه می‌دهند.

هوگان اظهار کرد که احتمال وجود سرمایه‌گذاران غیرمنتظره در ETF بیت کوین وجود دارد و افزود: «باور دارم برخی از نام‌های موجود در این گزارش‌ها برای مردم غریبه باشد.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده