آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ادامه روند نزولی قیمت پپه PEPE در ماه سپتامبر

آیا در این بحبوحه قیمت PEPE به اوج خود می رسد؟

در نوسانات اخیر بازار ارز دیجیتال، قیمت پپه نیز با نوسانات قابل توجهی همراه بوده است. ابتدا، ارز به داخل دو خط میانگین متقاطع حرکت کرد. حرکت افقی در طی این الگو، نمایانگر عدم قطعیت بازار است، اما شکست اخیر از خط میانی پشتیبانی این الگو باعث افزایش فشار عرضه می‌شود. در تاریخ ۱۰ سپتامبر، قیمت ارز دیجیتال پپه با افت ۱۴.۴٪ ارزش این ارز در مدت ۴۸ ساعت همراه بود. اگر کندل روزانه زیر نقطه ۰.۰۰۰۰۰۰۷ دلار بسته شود، مومنتوم نزولی زیرین افزایش خواهد یافت که برای تریدرهای کوتاه مدت مناسب خواهد بود.

آیا احتمال افزایش قیمت پپه PEPE در روزهای آتی وجود دارد؟

قیمت پپه PEPE هنوز در محدوده یک الگوی کانال نزولی حرکت می‌کند. پیش ‌بینی می‌شود که روند نزولی ممکن است به نقطه پایینی این الگو برسد که ممکن است برای خریداران پشتیبانی مناسبی فراهم کند. اما خروج از مقاومت بالایی الگو می‌تواند تاییدی بر ایجاد حرکت صعودی ارائه دهد.

با توجه به تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال پپه با استفاده از دو شاخص آماری زیر می‌توان حرکت صعودی برای پپه پیش بینی کرد:

  • Bollinger Band: این شاخص نشان‌دهنده توانایی مومنتوم‌های قوی در بازار است.
  • Average Directional Index (ADX): این شاخص نشان می‌دهد که شیب روزانه ADX در حدود ۴۷٪ است که نشان‌دهنده این است که ممکن است روند نزولی قیمت ارز دیجیتال پپه به زودی به پایان رسیده و این امکان را فراهم می‌کند که حرکت صعودی جدیدی شروع شود.

با وجود پیش بینی برخی از روند صعودی قیمت پپه، افراد بسیاری معتقدند که این ارز دیجیتال در روند نزولی باقی می‌ماند که در ادامه به اخبار و پیش بینی‌های نزولی قیمت پپه اشاره می‌کنیم.

۳ دلیل ادامه روند نزولی قیمت ارز دیجیتال پپه در ماه سپتامبر

قیمت پپه از اوایل ماه مه ۲۰۲۳ تا کنون با افت تقریباً ۸۵٪ از بالاترین قیمت ثبت‌شده‌اش در ماه مه ۲۰۲۳ که معادل ۰.۰۰۰۰۰۴۴۸ دلار بوده، به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱ دلار سقوط کرده است. علاوه بر این، ادامه‌ مومنتوم نزولی برای این ارز در ماه سپتامبر پیش ‌بینی می‌شود.

  1. حملات پشت سر هم

در ۲۴ اوت، اعضای تیم بنیان‌گذار پپه کوین مبلغ ۱۶ میلیون دلار از توکن‌های PEPE را به صرافی‌ها انتقال دادند و این اقدام باعث نگرانی‌ها و افت ۳۰٪ در بازار PEPE شد. سپس در ۹ سپتامبر، کانال تلگرام رسمی پپه کوین تایید کرد که یک نهاد ناشناس با نام “lordkeklol” کانال تلگرام پپه را هک کرده است.

  1. ترک پروژه توسط سرمایه گذاران Pepecoin

اطلاعات توزیع توکن این پروژه نشان می‌دهد که سرمایه‌گذارانی که میزان توکن PEPE در حدود ۱۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد پپه دارند، کنترل بیشترین تامین موجودی توکن یعنی حدود ۹۶.۵٪ از آن  را در دست دارند.

از زمان ظهور نگرانی‌ها در مورد “rug pull scam”، تامین موجودی این گروه به طرز قابل توجهی کاهش یافته است. ترک سرمایه‌گذاران بزرگ از این پروژه ممکن است باعث کاهش اعتماد به خرید در بازار پپه شود.

  1. ورود ارز دیجیتال پپه به مرحله شکست الگوی مثلث نزولی

الگوی مثلث نزولی در یک روند نزولی به عنوان یک الگوی دنباله‌دار ناگوار تلقی می‌شود. این الگو وقتی حل می‌شود که قیمت از خط حمایت پایین‌تر الگو بیرون بزند و به اندازه‌ای که ارتفاع بین خطوط بالا و پایین الگو است، پایین بیفتد. به علت این تنظیم فنی، قیمت پپه کوین ممکن است در سپتامبر ۲۰۲۳ به مقداری حدود ۱۲٪ کاهش یابد و به سطح $۰.۰۰۰۰۰۰۶۴ برسد.

منبع: صرافی ارز دیجیتال اکسکوینو

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده