آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناس کریپتو: بیت کوین چه زمانی به یک ATH جدید می رسد؟🤔

حرکت بزرگ: کارشناس کریپتو پیش بینی می کند که بیت کوین چه زمانی به یک ATH جدید می رسد

کارشناس کریپتو: بیت کوین چه زمانی به یک ATH جدید می رسد؟

به گزارش زوم ارز، آینده بیت کوین مورد بحث و توجه بسیاری از تحلیلگران قرار گرفته است، زیرا انتظار می‌رود که در آینده نزدیک افزایش قابل توجهی را تجربه کند. به گفته ماگس، یک تحلیلگر رمزارز، بررسی تاریخچه قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که در حالت نصف شدن آن، یک الگوی زمانی وجود دارد که نقطه عطف بعدی در قیمت بیت کوین را نشان می‌دهد.

مگر این موضوع را در یک پست رسانه اجتماعی اعلام کرده و توضیح داده است که بیت کوین بین ۲۳۴ تا ۲۱۶ روز پس از دو هاوینگ قبلی افزایش قابل توجهی داشته است تا به مرحله جدیدی از رشد برسد. این اوج‌های زمانی نشان دهنده انتظارات بالقوه برای زیست بیت کوین در آینده هستند.

مدل پیش‌بینی تحلیلگر رمزنگاری بر اساس نصف‌های گذشته

تحلیلگران رمزنگاری در سال گذشته مدل‌های مختلفی را توسعه داده‌اند تا به پیش‌بینی کمک کنند که زمانی که بیت کوین ممکن است بر اساس الگوهای تاریخی به بالاترین سطح خود برسد را تعیین کنند. با این حال، مگس، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال، به نزدیک شدن به نصف شدن بیت کوین توجه کرده است.

در یک توییت، مگس اشاره کرد که بیت کوین در تاریخ ۲۳۴ روز پس از نصف شدن آن در سال ۲۰۱۶ طول کشید تا از رکورد بالاترین قیمت خود عبور کند. سپس در تاریخ ۲۹ نوامبر ۲۰۱۳، بیت کوین به قیمت ۱۲۴۲ دلار رسید. این ارز دیجیتال سپس به مدت سه سال به قیمت ۱۹۷۸۳ دلار صعود کرد که بالاترین قیمت آن در سه سال آینده بود.

با الگوی مشابه، بیت کوین پس از نصف شدن در سال ۲۰۲۰، در این نقطه از بالاترین سطح تاریخی خود عبور می‌کند. این ارز دیجیتال حرکت صعودی خود را در طول سال و تا سال ۲۰۲۱ حفظ کرده است و به بالاترین سطح فعلی خود، ۶۸۷۸۹ دلار، رسیده است.

نصف شدن بیت کوین تقریباً هر چهار سال یکبار رخ می‌دهد تا پاداش استخراج بیت کوین را برای هر بلوک استخراج شده در بلاکچین بیت کوین کاهش دهد. نصف شدن بعدی قرار است ۱۳۰ روز بعد و تقریباً در آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد و پاداش استخراج را از ۶.۲۵ بیت کوین به ۳.۱۲۵ بیت کوین کاهش دهد.

با تکرار الگوهای تاریخی، اگر تاریخ تکرار شود، ممکن است شاهد بالاترین قیمت بیت کوین دیگری در ۱۳۰ روز به علاوه ۲۳۴ روز باشیم و جدول زمانی بعدی را در دسامبر ۲۰۲۴، یعنی ۳۶۴ روز دیگر، تعیین کنیم.

آینده بیت کوین چیست؟ مسیر آینده

مطابق آمارهای فعلی، بیتکوین در چند ماه آینده در مسیر صعود قرار دارد. هرچند نصف شدن بعدی بیتکوین می‌تواند به کاهش تامین و افزایش موجودی بیتکوین کمک کند، اما ممکن است قبل از نصف شدن بعدی، شاهد رسیدن بیتکوین به یک نقطه عطف جدید باشیم.

در حال حاضر، ورود ETFهای بیتکوین به صحنه، می‌تواند در ماه‌های آینده تأثیرگذار باشد و بازی را تغییر دهد. این ETFها در اوایل ژانویه ۲۰۲۴ تأیید می‌شوند و بازار بیتکوین را برای سرمایه‌گذاران نهادی باز می‌کنند، که تا ۷۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در بیتکوین را ممکن می‌سازد.

سودآوری بیتکوین در حال حاضر به سطح بالاترین درآمد خود از زمان بازار صعودی در سال ۲۰۲۱ رسیده است و حدود ۸۱ درصد از صاحبان بیتکوین سود کسب کرده‌اند. بیتکوین در حال حاضر با افزایش ۱۲۸ درصدی در ۱۲ ماه گذشته با قیمت ۳۸۷۵۶ دلار معامله می‌شود. انتظار می‌رود که موانع اولیه شکستن سطح قیمت ۴۰۰۰۰ دلاری تا پایان سال برطرف شود.

منبع: newsbtc.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده