ریپورتاژ آگهی

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی ۱۴۰۰

از زمانی که میلیون‌ها دلار سرمایه ایرانیان با مسدود شدن حساب آنان در سایت بیترکس بلوکه شد، روند شکل‌گیری صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی تشدید شد. پس از آن دیگر انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال برای ما ایرانیان بسیار سخت شده است. این سختی از آنجا نشأت می‌گیرد که بسیاری از کاربران نمی‌دانند در کدام صرافی ارز دیجیتال حساب کاربری ایجاد کنند، کدام صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی دارای مجوز هستند، آیا صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی گزینه امن‌تری نسبت به صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی برای سرمایه‌گذاری هستند؟

ما در این مطلب تلاش می‌کنیم با پاسخ‌دادن به این سؤالات، کار شما را برای تصمیم‌گیری در مورد محل سرمایه‌گذاری، آسان کنیم. با ما همراه باشید.

صرافی ارز دیجیتال

به محل خرید، فروش و سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها، صرافی ارز دیجیتال می‌گویند. ازآنجاکه ارزهای دیجیتال ماهیتی نامتمرکز دارند، قیمتشان در هر صرافی متفاوت از صرافی‌های دیگر است؛ بنابراین پیداکردن صرافی ارز دیجیتال امن با معقول‌ترین قیمت و مناسب‌ترین کارمزد، بسیار مهم است. این‌که بدانیم از کجا برای خرید تتر اقدام کنیم، بسیار حائز اهمیت است.

رویکرد قانون و قانون‌گذاران ایرانی و پلیس فتا نسبت به صرافی ارز دیجیتال ایرانی

تا لحظه نوشته شدن این مطلب، هیچ قانونی درمورد ارزهای دیجیتال در ایران تصویب نشده و قانون‌گذار و مجری قانون هنوز این ارزها را به رسمیت نشناخته‌اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

آخرین موضع پلیس فتا نیز در قبال ارزهای دیجیتال این است که «در حال حاضر برای این مبحث جرم‌انگاری نشده‌است؛ ولی هنوز هم ورود به حوزه و بازار ارزهای دیجیتال برای بانک‌ها، مؤسسات مالی و صرافی‌ها، غیرمجاز است».

بنابراین موضوع صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی مجوزدار، منتفی است؛ چراکه اصولاً مجوزی وجود ندارد که به یک صرافی داده شود. اما اگر صرافی ارز دیجیتالی در ایران، مجوزهایی در زمینه‌های مالی و اقتصادی داشت و در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های قانونی شرکت کرد، از طرفی دیگر دارای دفتر اداری ثابت بود و درگاه پرداخت مستقیم داشت، می‌شود اعتماد بیشتری به آن کرد.

رویکرد قانون و قانون‌گذاران ایرانی و پلیس فتا نسبت به صرافی ارز دیجیتال ایرانی
رویکرد قانون و قانون‌گذاران ایرانی و پلیس فتا نسبت به صرافی ارز دیجیتال ایرانی

البته اخیراً صحبت‌هایی دربارهٔ سامان‌دهی قانون ارزهای دیجیتال مطرح شده‌است و باید دید نوع برخورد قانون با این حوزه چگونه خواهدبود. اما چیزی که از صحبت‌های نمایندگان مجلس فهمیده می‌شود، این است که تلاشی جهت ممانعت از حضور در این عرصه نخواهدشد. به‌طور مثال صحبت جدی از رمزارز ملی می‌شود و برخی نمایندگان مجلس نیز می‌گویند نباید کاربران صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی را بترسانید و مواردی دیگر از این دست.

صرافی ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی؟

پاسخ به این سؤال که از بین صرافی ارز دیجیتال ایران و خارجی کدام بهتر است، متناسب با میزان اطلاعات و حرفه‌ای بودن هر فرد، متفاوت است. افراد به هر میزان که اطلاعات و توان حرفه‌ای بیشتری دارند، سعی می‌کنند به صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر و ایمن‌تر مراجعه کنند، حال ممکن است برخی بگویند صرافی ارز دیجیتال ایرانی، بهتر است و برخی بگویند خارجی است.

ما در ادامه باتوجه‌به مؤلفه‌های میزان کارمزد، امکان پیگیری و شکایت، موجود بودن اطلاعات تماس و آدرس دفتر مرکزی، زبان، پشتیبانی قوی و تجربه کاربران مختلف، بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی ۱۴۰۰

باتوجه‌به اینکه صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران سامان‌دهی مناسبی ندارند و نهاد یا سازمان خاصی نیز وجود ندارد که به سامان‌دهی و رصد صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بپردازد، بنابراین معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کمی سخت به نظر می‌رسد. بااین‌حال ما بر اساس ادعاهایی که خود صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی در سایت‌های خود درمورد خودشان مطرح کرده‌اند، می‌کوشیم سه صرافی ارز دیجیتال را به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی به شما معرفی کنیم.

3

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

مهم‌ترین ویژگی این صرافی ارز دیجیتال، پشتیبانی از بیشترین تعداد ارز دیجیتال در میان صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است. صرافی ارز دیجیتال تبدیل دارای پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین و سیستم احراز هویت سریع و آسان است. این صرافی یک کیف پول اختصاصی و امن دارد. از مزایای این صرافی ارز دیجیتال اپلیکیشن موبایل و ابزارهای ترید حرفه‌ای مثل OCO و حد ضرر است. تبدیل، کم‌ترین میزان گپ قیمت خرید و فروش را به‌وسیله ربات‌های بازگردان تبدیل با نظارت ۲۴ ساعته بر قیمت‌های جهانی، برای کاربران خود فراهم کرده است و حجم معاملات در این صرافی، بالاست.

تیم صرافی ارز دیجیتال تبدیل از متخصصان مجرب در حوزه‌های مالی، سرمایه‌گذاری و تکنولوژی تشکیل شده است که می‌خواهند با ترکیب تکنولوژی و علم مالی، ابرازهایی ساده، کارآمد و تخصصی برای کاربران خود فراهم کنند تا افراد، با هر سطح دانش و تجربه‌ای به رفع دغدغه‌های خود در زمینهٔ سرمایه‌گذاری و حفظ و افزایش ارزش پس‌انداز خود بپردازند. این صرافی، یک شرکت دانش‌بنیانِ ثبت‌شده است.

صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس

صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس نیز یک بستر دانش‌بنیان تبادل ارزهای دیجیتال است. این صرافی ارز دیجیتال ایرانی بیش از ۲۵ ارز دیجیتال برتر را پشتیبانی می‌کند. از دیگر مزایای این صرافی ارز دیجیتال بالا بودن میزان نقدینگی آن است. صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس کارمزد معاملات در بستر سایت خود را به‌صورت درصدی از حجم دارایی درخواستی دریافت می‌کند. میزان درصد این کارمزد برای اولین درخواست تراکنش ۰/۳۵ درصد است. مواردی از قبیل احراز هویت سریع و امکان کسب درآمد به روش ریفرالی در آن، از مزایای صرافی ارز دیجیتال ایرانی نوبیتکس است.

صرافی ارز دیجیتال والکس

برخی از دانشجویان دانشگاه تهران و شریف در سال‌های اخیر اقدام به تشکیل تیمی برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال نمودند که مبنای تأسیس صرافی ارز دیجیتال والکس قرار گرفت. این صرافی آن‌گونه که به‌صورت آنلاین و به‌روز آمار ارائه می‌دهد، مدعی است که بیش از ۵۰۰ هزار کاربر دارد. والکس روند احراز هویت دشواری دارد. از دیگر ویژگی‌های والکس امکان بستن اردر خرید یا فروش خارج از قیمت لحظه‌ای رمزارز موردنظر است. نرخ کارمزد معاملات در صرافی ارز دیجیتال والکس بر اساس معاملات سه‌ماهه اخیر شما لحاظ خواهد شد و بیشینه آن ۰/۴ درصد است و با بالارفتن تعداد معاملات و افزایش سرمایه، کاهش خواهد یافت.

پشتیبانی آنلاین، داشتن رابط کاربری ساده، از مزایای صرافی ارز دیجیتال ایرانی والکس است.

کلام آخر

در این مقاله سه صرافی ارز دیجیتال برتر ایرانی و ویژگی‌های و مزایای آن‌ها را به شما ارائه کردیم. شما می‌توانید برای خرید اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال به این صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی مراجعه کنید. پلفترم‌های ایرانی فرصتی هستند تا در امنیت کامل و به‌دور از استرس بلوکه شدن یا از دست رفتن همیشگی سرمایه به معامله در جهان بی‌مرز رمزارزها بپردازیم و خلق ثروت کنیم.

3 دیدگاه

    1. درود و وقت بخیر …دوست عزیز در کوتاه ترین زمین این صرافی را بررسی می کنیم و بررسی ها روی سایت قرار میگیرد

  1. با کد دعوت زیر در صرافی بیت پین ثبتنام کنید و از تخفیف همیشگی کارمزد برخوردار شوید 😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا