آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پایین ترین حد عرضه فعال بیت کوین و اتریوم در حال حاضر🚦

به گزارش زوم ارز، زلزله در بازار ارزهای دیجیتال رخ داد، سقوط بیت‌کوین و صعود اتریوم!

پایین ترین حد عرضه فعال بیت کوین و اتریوم در حال حاضر🚦

به گزارش زوم ارز، بر اساس اطلاعات The Block، درصد توکن‌هایی که در سال گذشته منتقل شده‌اند، برای بیت‌کوین و اتر به پایین‌ترین سطح خود رسیده است.

در اوج خود، بیش از ۵۹ درصد از عرضه بیت‌کوین بین مارس ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ فعال بود. با این حال، در سال گذشته، تنها ۳۰.۱۲ درصد از عرضه بیت‌کوین تغییر کرده است. اتر که بین ژوئیه ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ بیش از ۸۶ درصد از عرضه خود را جابجا کرد، به پایین‌ترین سطح خود رسید و تنها ۳۹.۱۵ درصد از عرضه آن در سال گذشته تغییر کرد.

برای بیت‌کوین، عرضه فعال کم سابقه پیش از نصف شدن پاداش‌های انتشار بلوک پیش بینی شده است که در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود در آوریل سال آینده رخ دهد. بر اساس داده‌های The Block، درصد توکن‌هایی که برای سه و پنج سال لمس نشده‌اند نیز در پایین‌ترین حد خود قرار دارند.

تنها ۵۸.۵۸ درصد از عرضه بیت‌کوین در سه سال گذشته تغییر کرده است، در مقایسه با بیش از ۷۳ درصد در اوج خود در اواخر سال ۲۰۱۹. همچنین، عرضه فعال پنج ساله از حداکثر ۸۳ درصد به ۷۰.۱۳ درصد کاهش یافته است. با این حال، در حالی که عرضه سکه‌های غیرفعال بیشتر از همیشه است، تراکنش‌ها در شبکه نیز نزدیک به اوج خود هستند.

منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده