آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۴.۵ میلیارد دلاری USDT تتر در ۳۰ روز!!!💰

افزایش ۴.۵ میلیارد دلاری USDT تتر در ۳۰ روز!!!💰

افزایش ۴.۵ میلیارد دلاری USDT تتر در ۳۰ روز!!!💰

به گزارش زوم ارز، در نوامبر ۲۰۲۳، ارزش بازار توکن USDT (Tether) به بالاترین میزان خود رسید، زیرا این توکن‌ها در اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر حاضر بودند و به دلیل جریان‌های نقدی قابل‌توجه، سرعت‌های قیمتی را افزایش دادند.

USDT، بزرگترین استیبل‌کوین در بازار رمزارز، از اواخر اکتبر ۲۰۲۳ به دلیل افزایش فعالیت‌های ضرب کردن از سوی غول پرداخت دارایی‌های دیجیتال، به بیشترین مقدار تاریخ ۸۹ میلیارد دلار دست یافت. این اطلاعات از طریق Arkham Intelligence، یک ارائه‌دهنده تحلیل زنجیره‌ای، اعلام شده است.

در مدت ۳۰ روز، ارزش بازار USDT حدود ۴.۵ میلیارد دلار افزایش یافت و این ارتقاء اساساً به Tron، شبکه ارز دیجیتال که توسط بنیانگذار Poloniex و مشاور HTX، جاستین سان، ایجاد شده است، باز می‌گردد. تتر حدود ۳ میلیارد دلار از بلاکچین سان استخراج کرده است.

علاوه بر این، کیف‌پول سپرده Kraken با نام TQef1 حدود ۲.۵ میلیارد دلار دریافت کرد، در حالی که در یک هفته، ۴۰۰ میلیون دلار از توکن‌های جدید USDT ایجاد شد.

ارتقاء ارزش بازار استیبل‌کوین‌ها معمولاً با حرکت صعودی همراه است و ممکن است نشان‌دهنده افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال باشد. توکن‌های متصل به دلار آمریکا به عنوان دروازه‌ای برای معامله‌گران برای مبادله دارایی‌های دیجیتال خود با ارزهای فیات و بالعکس عمل می‌کنند. در حالی که ارزش بازار تتر به شدت افزایش یافته است، به نظر می‌رسد دیگر استیبل‌کوین‌ها رشد خود را متوقف کرده‌اند و USDT در زمان انتشار به عنوان متسلط بر بازار ظاهر شده است. رقابت نزدیکترین رقیب آن، یعنی USD Coin (USDC) از Circle با ارزش بازاری حدود ۲۴ میلیارد دلار، که نسبت به بیش از ۴۰ میلیارد دلار در سال گذشته کاهش یافته است.

به گزارش‌ها، Circle در نیمه اول سال ۲۰۲۳ در زمان بحران بانکی ایالات متحده به وجود آمده است، جایی که برخی از بانک‌های دوست‌دار رمزنگاری مانند Silicon Valley Bank و Silvergate از ورشکستگی بانکی رنج بردند. با این حال، ناشر USDC امیدوار به آینده‌ای روشن است و از عملیات آینده خود به‌عنوان یک استیبل‌کوین خوش بینانه نگاه می‌کند.

عرضه USDT تتر 4.5 میلیارد دلار در 30 روز افزایش یافت


منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده