آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تترلند پرچم‌دار پایداری سرویس در روزهای شلوغ بازار رمزارزها

تترلند پرچم‌دار پایداری سرویس در روزهای شلوغ بازار رمزارزها

تترلند پرچم‌دار پایداری سرویس در روزهای شلوغ بازار رمزارزها

به گزارش زوم ارز، و به نقل از صرافی تترلند ،با توجه به اعلان قیمت بیت‌کوین به سقف جدید (ATH) و افزایش قیمت دلار و در نتیجه رمزارز تتر در ایران، کاربران سکوهای تبادل رمزارزی داخلی در تلاشند تا از رشد بازار جا نمانده و سرمایه خود را به رمزارزهای مورد نظر تبدیل کنند.

در این وضعیت، بسیاری از صرافی‌های داخلی با مشکلات قطع و ناپایداری سرویس‌های خود به دلیل ترافیک زیاد در این روزها روبرو شده‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد سکوی تبادل رمزارزی تترلند در این زمینه عملکرد متمایزی داشته و یکی از پایدارترین سرویس‌ها را به کاربران خود ارائه کرده است. آمارها نشان می‌دهند که تترلند در روزهای گذشته با رشد ۱۴ برابری کاربر فعال همراه بوده و با این رشد ناگهانی، هیچ اختلالی در خدمات آن رخ نداده است.

علاوه بر این، سرویس معامله آسان تتر این صرافی با رشد بیش از ۱۸۶ درصد و جذب ۲۳۳ درصد کاربران جدید نسبت به هفته گذشته همراه بوده است. این پایداری در حالی رخ داده است که حملات مخرب به تترلند در این مدت ۱۰ برابر شده‌اند و تیم فنی و پشتیبانی توانسته است با موفقیت تمامی این تهدیدها را دفع کند.

همچنین، واحد پشتیبانی و امور کاربران تترلند در دو هفته اول اسفند نسبت به بهمن‌ماه، رشد ۷ برابری در چت آنلاین خود را داشته است. میانگین زمان پاسخگویی این واحد در این شرایط ترافیکی کمتر از ۴۰ ثانیه بوده است.

به علاوه، گزارشات کاربران در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهند که صرافی‌های بین‌المللی نیز از افزایش ترافیک بازار تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و صرافی مشهوری مانند کوین‌بیس نیز با اختلالاتی در سرویس خود روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده