آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Tether برای راه‌اندازی اپلیکیشن موبایل جدید، امکان پرداخت آسان با USDt و XAUt را فراهم می‌کند

Tether برای راه‌اندازی اپلیکیشن موبایل جدید، امکان پرداخت آسان با USDt و XAUt را فراهم می‌کند

Tether برای راه‌اندازی اپلیکیشن موبایل جدید، امکان پرداخت آسان با USDt و XAUt را فراهم می‌کند

Tether، صادرکننده stablecoin، قرار است یک برنامه تلفن همراه راه اندازی کند که تسویه خریدهای بین المللی را از طریق تراکنش های B2B، B2C و C2C بر اساس USDt و XAUt فعال می کند. مبلغ پرداختی. این برنامه با پشتیبانی از شبکه لایتنینگ بیت کوین، پرداخت های مستقیم، سپردن و پلتفرم های حل اختلاف را ارائه می دهد.

من به تازگی شاهد آینده تامین مالی تجارت بودم که امکان تسویه خریدهای بین المللی B2B، B2C و C2C را از طریق یک برنامه تلفن همراه کاملاً مبتنی بر پرداخت های USDt و XAUt دلار فراهم می کند. این راه حل امکان پرداخت مستقیم، سپردن، پلتفرم حل اختلاف و غیره را فراهم می کند.
این موضوع شگفت انگیز است.
و دارای…

— پائولو آردوینو 🍐 (@paoloardoino) 9 اوت ۲۰۲۳

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether، در توییتی نوشت که از طریق این برنامه شاهد آینده تامین مالی تجارت بوده است. اگرچه این برنامه هنوز در مرحله آزمایشی بتا است، اما انتظار می رود به زودی در دسترس قرار گیرد. در حالی که برنامه واقعی هنوز فاش نشده است، این خبر سر و صدای زیادی در جامعه رمزنگاری ایجاد کرده است.

طبق گزارش‌های اخیر، تتر با چالش‌هایی روبرو بوده است که USDT را در معرض خطر از دست دادن پیوند خود قرار می‌دهد. در آخر هفته گذشته، هم استخر ۳پول Curve و هم استخر اولیه USDT-USDC Uniswap V3 به دلیل افزایش فروش USDT دچار عدم تعادل شدند. Uniswap تقریباً ۴۰ میلیون دلار فروش داشت، در حالی که Curve حدود ۳۵ میلیون دلار را تجربه کرد.

عدم تعادل به ویژه در استخر Curve که در حال حاضر ۶۰% USDT را در خود جای داده است، قابل توجه است. در همین حال، طبق گفته Kaiko، در روزهای اخیر، ارزش USDT در چند صرافی متمرکز (CEX) اندکی کمتر از دلار خود شده است.

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب سایت به عنوان تفسیر کلی بازار ارائه شده است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. ما شما را تشویق می کنیم قبل از سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهید.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده