آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همکاری پشت پرده تتر به اف بی آی!!!🚷

همکاری پشت پرده تتر به اف بی آی!!!🚷

همکاری پشت پرده تتر به اف بی آی!!!🚷

به گزارش زوم ارز، در ۲۱ نوامبر، تتر اطلاعاتی درباره همکاری خود با وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) را در یک پست وبلاگ جدید منتشر کرد. در این پست، جزئیات مرتبط با تعاون تتر با وزارت دادگستری به منظور مسدودسازی تترهای مرتبط با جرم ادعایی مطرح شده است.

پست اظهار می‌دهد که تتر “اخیراً سرویس مخفی ایالات متحده را به پلتفرم خود اضافه کرده است و قصد همکاری با اداره تحقیقات فدرال را دارد.”

پائولو آردوینو، مدیر اجرایی تتر، اظهار کرد: “تتر در تعهد خود به حمایت از تلاش‌های اجرای قانون و کمک به قربانیان واقعی برای بهبود زندگی‌شان مداوم است. ما هرگونه سوء استفاده از USDT یا هر ارز دیجیتال دیگر برای اهداف غیرقانونی را محکوم می‌کنیم و به کامل همکاری با آژانس‌های اجرای قانون جهانی تعهد داریم.”

تتر یکی از شرکت‌هایی است که به تازگی تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده درباره آن راه‌انداخته است. همچنین، بایننس نیز موافقت کرده است که نظارت مستقل را به عنوان بخشی از توافق با وزارت دادگستری آمریکا اعمال کند.

هرچند که تتر به “سوء استفاده از USDT” محکوم شده است، اطلاعات اشتراکی تتر با سرویس مخفی و FBI به منظور ورود به پلتفرم خود، هنوز مشخص نشده است. سوالات Protos از تتر به منظور دریافت پاسخ‌های بیشتر در حال پیگیری هستند و در صورت دریافت پاسخ، اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.


منبع: protos.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده