آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت تتر با شرکت  rhino.fi اتحاد تشکیل می دهد!

شرکت تتر با شرکت  rhino.fi اتحاد تشکیل می دهد!

به گزارش زوم ارز، اخیراً شرکت Tether اعلام کرده است که یک “اتحاد استراتژیک” با rhino.fi (قبلاً شناخته شده به عنوان DeversiFi و Ethfinex) برقرار کرده است، به منظور بهبود نقدینگی در راه حل پل زدنی که rhino.fi ارائه می‌دهد.

rhino.fi در اصل از Ethfinex بوجود آمده است، که یک شرکت خواهر برای Tether است و با هدف ایجاد یک “صرافی بدون اعتماد” بیرون از Bitfinex تشکیل شده است.

در نهایت، حجم معاملاتی که به آن مرتبط بود، باز به Bitfinex تجمیع شد و تجارت توکن‌ها به زنجیره DeversiFi منتقل شد، که به طور واضح بیرون از آن جایی که از آن خارج شده بود. این مشترکه با “خرید مدیریتی” انجام شد.

با این جدایی، DeversiFi و Bitfinex همچنان همکاری نزدیک خود را ادامه دادند و در حال حاضر Bitfinex و DeversiFi به همراه کار می‌کنند تا راه حلی برای انتقال توکن‌های Tether به صرافی غیرمتمرکز لایه دوم DeversiFi ارائه دهند.

از آن زمان، DeversiFi نام خود را به rhino.fi تغییر داده و سعی کرده است تراکنش‌ها را در توکن‌های مختلف در زنجیره‌های مختلف فعال کند، از جمله توکن‌های Tether، حتی قبل از این “اتحاد” جدید.

ویلیام و کریستوفر هاربورن

rhino.fi، یک پل لایه دوم است که توسط ویلیام هاربورن، پسر کریستوفر هاربورن، رهبری می‌شود. کریستوفر همچنین به عنوان چاکریت ساکونکریت شناخته می‌شود و سهامدار اصلی شرکت مادر Tether، یعنی Digfinex، است.

به عنوان یکی از برترین ارائه‌دهندگان خدمات Bitfinex، او همچنین سهامدار اصلی Tether بوده است. اخیراً، برترین اهداکننده برگزیت به عنوان Bitfinex، سهامدار اصلی Tether، برکنار شده است.

کریستوفر از نظر سیاسی بسیار فعال است و به عنوان بزرگترین حامی اصلاحات در بریتانیا و کمک کننده بزرگ به بوریس جانسون شناخته می‌شود. بر اساس گزارش‌ها، او با درخواست حساب‌های بانکی در Signature Bank برای کارگزاری سوخت هوانوردی خود، AML Global، که متعاقباً وجهی را از Bitfinex دریافت کرد، به Bitfinex و Tether کمک کرد تا به بانکداری دسترسی داشته باشند.

این “اتحاد استراتژیک” جدیدترین مرحله از همکاری طولانی مدت بین ویلیام هاربورن، کریستوفر هاربورن، Bitfinex، Tether و Ethfinex/DeversiFi/rhino.fi است.


منبع: protos.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده