آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انجمن کلاسیک Terra Luna پیشنهاد تیم USTC Repeg را رد کرد.

انجمن کلاسیک Terra Luna پیشنهاد تیم USTC Repeg را رد کرد. LUNC Burn Rises

انجمن کلاسیک Terra Luna پیشنهاد تیم USTC Repeg را رد کرد.

به گزارش زوم ارز، انجمن Terra Luna Classic پیشنهاد مخارج اجتماعی را برای تأمین مالی تیم USTC Quant برای ماه دوم رد کرده است. این پیشنهاد نتوانست حداقل آرا را دریافت کند و در عوض رای «نه با وتو» را از اعضای انجمن دریافت کرد.

طبق آخرین جزئیات رأی‌گیری، پیشنهاد ۱۱۷۱۶ «USTC / Stable Algo Quant Team – Month 2/2» دریافت کرده است. > 45% رای “بله”. با این حال، این پیشنهاد ۴۳٪ “نه با حق وتو” و ۱۱٪ “نه” رای دریافت می کند. بنابراین، اکثریت جامعه Terra Luna Classic به رد پیشنهاد هزینه رأی دادند.

جالب است که ۱۱ مورد از ۱۷ اعتباردهنده از جمله Lunanauts، PFC، StakeBin و Coinpayu به “بله” رای دادند و سایرین مانند SolidVote، Vegas Node، و JESUSisLORD رای رد کردند. پیشنهاد. اگرچه هنوز چند روز دیگر برای رای‌گیری فرصت دارد، این پیشنهاد از طرف انجمن Terra Luna Classic حمایت نمی‌شود.

تیم Quant به دنبال کمک مالی ۲۸۵ میلیون LUNC (20,000 دلار) برای ماه اوت است. این تیم ابزاری را برای الگوریتم بازپرداخت بازپرداخت افزایشی USTC و تعویض سهام افزایش خواهد داد.

تیم repeg USTC همچنین قصد دارد منابع “USTC زامبی” را برای سوزاندن بدون هیچ گونه بودجه اضافی شناسایی کند. در حال حاضر، این تیم در تلاش است تا برای ۸۰۰ میلیون USTC مربوط به پروتکل ازن آماده شود.

LUNC Burn Rate Jumps

قیمت LUNC به طور مداوم در حال کاهش است زیرا نتوانست بالای سطح ۰.۰۰۰۰۹ دلار باقی بماند. با این حال، کاهش اخیر قیمت ها باعث افزایش نرخ سوخت LUNC شده است. طبق داده‌های StakeBin، نرخ سوزاندن Terra Luna Classic از ۱۵ آگوست به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

قیمت LUNC در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۶۴ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد افزایش یافته است. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۰۰۰۰۶۱۴ دلار و ۰.۰۰۰۰۶۵۰ دلار است.

در همین حال، قیمت USTC نیز ۳% در ۲۴ ساعت گذشته بهبود یافت، با قیمت در حال حاضر ۰.۰۱۲ دلار معامله می شود. با این حال، حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته است.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده