آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ربات تلگرام با افزایش قیمت GAMEE، سود خود را تا ۸۰ درصد افزایش می‌دهد

ربات تلگرام با افزایش قیمت GAMEE، سود خود را تا 80 درصد افزایش می‌دهد

ربات تلگرام با افزایش قیمت GAMEE، سود خود را تا ۸۰ درصد افزایش می‌دهد

به گزارش زوم ارز، در چند روز گذشته، ارز دیجیتال توکن بازی Telegram Bot به خوبی عمل کرده و با ارزش رمز شده خود، در میان لیست برترین ارزهای دیجیتال با اجرای بهتری خود ظهور کرده است. با این وجود، آلتکوین ممکن است با کاهش روبرو شود زیرا فروش سرمایه‌گذاران برای تضمین سود مشاهده شده است.

افزایش سود توکن ربات تلگرام

قیمت بازی Gamee در عرض سه روز به نزدیکی ۸۰ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح پنج ماهه خود رسید. این افزایش قیمت باعث ایجاد یک بازار بالقوه برای آلتکوین شد. افزایش قابل توجه قیمت معمولاً توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند، اما در عین حال ممکن است نشان دهد که سرمایه‌گذاران شروع به بررسی مزایای مالی می‌کنند.

در حال حاضر، ۹۷ درصد از کل تأمین GAMEE در وضعیت سودآوری واقع شده است. این آمار نشان دهنده یک سناریو گسترده است که بیشتر دارندگان به افزایش ارزش سرمایه گذاری‌های خود به دلیل افزایش قیمت اخیر شاهد می‌باشند.

GAMEE عرضه کل در سود. منبع: Santiment
GAMEE عرضه کل در سود. منبع: Santiment

زمانی که درصد زیادی از صاحبان سود بالا دارند، اغلب فرصت‌هایی برای کسب سود بیشتر مطرح می‌شود. سرمایه‌گذاران ممکن است تصمیم بگیرند که سود خود را دوباره سرمایه‌گذاری کنند که در نهایت می‌تواند فشار فروش را در بازار افزایش دهد.

این نظریه توسط افزایش چشمگیر سپرده‌های فعال که در ۶ ماه گذشته به اوج خود رسیده‌اند، تأیید می‌شود. این استاندارد، حجم ارزهای دیجیتالی که به طور فعال در پلتفرم‌ها یا صرافی‌ها واریز می‌شوند را نظارت می‌کند.

از منظر تاریخی، افزایش سپرده‌های فعال ممکن است نشان‌دهنده افزایش فعالیت و آمادگی سرمایه‌گذاران برای نقد کردن دارایی‌ها باشد. برای شرکت GAMEE، افزایش در سپرده‌های فعال نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به طور فعال در حال مشارکت در بازار هستند و در موقعیتی بهبود یافته قرار گرفته‌اند تا از افزایش اخیر قیمت‌ها بهره‌مند شوند و میزان سود خود را پیش‌بینی کنند.

سپرده‌های فعال GAMEE. منبع: Santiment
سپرده‌های فعال GAMEE. منبع: Santiment

در صورت ادامه رشد سودآوری، قیمت GAMEE ممکن است کاهش یابد. این کاهش می‌تواند منجر به رسیدن به سقوط قیمت به حدود ۰.۰۲۹ دلار شود که در گذشته به عنوان سطح حمایت و مقاومت مورد بررسی قرار گرفته است.

از دست دادن این پشتیبانی، باعث این خواهد شد که GAMEE از دست دادن تمام پیشرفت های اخیر خود رنج ببرد و ارزش آن تا ۰.۰۲۰ دلار کاهش یابد.

تحلیل قیمت بازی. منبع: TradingView
تحلیل قیمت بازی. منبع: TradingView

از سوی دیگر، توکن ربات تلگرام پیش از این تلاش کرده بود تا به اندازه ۰.۰۴۱ دلار در ۲۴ ساعت گذشته نفوذ کند، اما موفق نشد. اگر آلت‌کوین ۰.۰۳۴ دلار را فراتر از مرز بردارد، احتمالا قادر خواهد بود مقاومت را شکست دهد و تغییرات منفی را تعقیب نکند.

منبع: beincrypto. com


 

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی