آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن توکن Tapswap و ایردراپ آن به تاخیر افتاد، اما تا چه زمانی؟

لیست شدن توکن Tapswap و ایردراپ آن به تاخیر افتاد، اما تا چه زمانی؟

لیست شدن توکن Tapswap و ایردراپ آن به تاخیر افتاد، اما تا چه زمانی؟

به گزارش زوم ارز، در روز دوشنبه، پروژه Tapswap اعلام کرد که راه اندازی توکن مورد انتظار خود را تا سومین ماهه سال ۲۰۲۴ به تعویق انداخته است. ایردراپ، که نوعی هدایای رایگان ارز دیجیتال هستند و در کیف پول افراد قرار می‌گیرند، نیز در همان زمان انجام خواهد شد.

Tapswap در ابتدا یک ایردراپ برای ۳۰ می‌ برنامه ریزی کرده بود، اما به دلیل حمله ربات‌هایی که به دنبال افزایش نقاط ایردراپ بودند، تصمیم گرفت تا این فرصت را تا ۱ ژوئیه به تعویق بیندازد. تیم اعلام کرد که رویداد تولید توکن نیز به تعویق افتاده است زیرا نیاز به بیشترین زمان برای کار روی استراتژی خود دارند.

Tapswap می گوید تاخیر توکن برای کاربران “سودآور” است

Tapswap در X نوشت: «تمام نکته این است که شما واقعاً از این سود خواهید برد.» موفقیت [ما] با برخی «مزاحمت‌ها» همراه است و استراتژی راه اندازی درست. و این به معنای زمان اضافی است

Tapswap تنظیمات زمانی مناسبی برای راه‌اندازی توکن خود به نام TAPS در شبکه باز یا TON ارائه نکرده است، و همچنین اطلاعات دقیقی درباره شرایط لازم برای airdrop منتشر نکرده است.

بازی، که در فوریه آغاز شد، به کاربران امکان زدن ضربات بر روی صفحه نمایش گوشی یا رایانه خود را می‌دهد و به آن‌ها پاداش اعطا می‌کند. در این بازی قوانین و محدودیت‌هایی وجود دارد که تعیین می‌کند چه تعداد توکنی بر اساس سطحی که کاربر به آن رسیده است می‌تواند در هر زمان بگیرد. تیم توسعه‌دهنده ادعا می‌کند که بیش از ۵۰ میلیون نفر در این بازی شرکت کرده‌اند و موفقیت آن هم شامل جذب هم اسامی تبادل سطح ۱ و هم بازیکنان حرفه‌ای است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در جلسه Ask-Me-Anything اخیر در X، Tapswap تصریح کرد که “بخش معتبری از همه توکن‌ها به جوامع اختصاص داده خواهد شد.” طبق بیانات این شرکت، پس از اتمام فرایند توکنومیکس – که ترکیبی از واژه‌های “token” و “economics” است و برای تعریف عواملی که ارز دیجیتال را ارزشمند می‌سازند به کار می‌رود – کاربران به‌روز خواهند شد.

دریافته‌ایم که یک شکارچی Airdrop با استفاده از ZKsync (ZK) ، مبلغ ۷۵۰,۰۰۰ دلار از درآمد این airdrop را به دست آورده است.

این پروژه تعهد داده بود که در مورد تخصیص نشانه خود برای airdrop به دقت عمل کند. سازمان اعلام کرد که یک سیستم نظارتی برای پیگیری رفتار کاربران توسعه داده است، “شناسایی حساب‌هایی که مستحق ممنوعیت هستند.” همچنین، Tapswap به دنبال راه‌هایی است تا «به کاربران بی‌وجدان گزینه تسلیم داوطلبانه برای درصدی از کاهش، تضمین برد/برد برای همه فراهم کند».

ما در فرآیند ایجاد قوانین شفاف برای توزیع توکن هستیم تا به عدالت اطمینان حاصل کنیم، با این حال، امکان پیشگیری از سوء استفاده از آنها قبل از انتشار آنها وجود ندارد.


بیشتر بخوانید:

مقایسه تپ سواپ با نات کوین·

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده