آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار: مشکلات شرکت امنیتی و تراکنش مشکوک در دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان

هشدار: مشکلات شرکت امنیتی و تراکنش مشکوک در دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان

به گزارش زوم ارز، هشدار امنیتی درباره تراکنش‌های مشکوک در Upbit، بزرگترین صرافی کریپتوکارنسی کره جنوبی و دومین صرافی بزرگ جهان، توسط Cyvers، یک شرکت امنیتی برجسته در حوزه ارزهای دیجیتال، صادر شده است.

Cyvers اعلام کرده است که سیستم هوش مصنوعی آنها تراکنش‌های غیرمعمول را از بیش از ۳۰۰ آدرس مرتبط با Upbit شناسایی کرده است. این تراکنش‌ها شامل انتقال بیش از ۱۳،۰۰۰ اتریوم  بوده است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش ۱۳،۰۰۰ ETH تقریباً برابر با ۳۰ میلیون دلار است.

شرکت ذکر کرده است: “هیچ اطلاعیه رسمی درباره نگهداری یا انتقال داده نشده است.” Cyvers با Upbit تماس گرفته و برای روشن شدن وضعیت امنیتی از آنها خواستار شفافیت شده است. در حال حاضر، هیچ پاسخ رسمی از سوی Upbit در دسترس نیست.

با توجه به جذابیت اخیر Upbit و واقعیتی که کره جنوبی در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت بسیار زیادی دارد، این صرافی همچنان تحت توجه قرار می‌گیرد. ارزهای دیجیتال معمولاً به دلیل موج‌های پمپ و دمپی که تجربه می‌کنند در Upbit معروف هستند. با این حال، افزایش نوسانات در ارزهای دیجیتال موجود در Bithumb، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در کره جنوبی، نیز مشاهده می‌شود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده