آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تعداد کمی از مشتریان ایالات متحده می خواهند پول خود را از Bittrex پس بگیرند

1694681121-62cc3882afce39d4c172fcdd74f5b39714cdbe18.jpg

تعداد کمی از مشتریان ایالات متحده می خواهند پول خود را از Bittrex پس بگیرند

به گزارش زوم ارز، Bittrex که در ماه مه اعلام ورشکستگی کرد، ممکن است به سود خود باقی بماند زیرا مشتریان پول خود را مطالبه نمی کنند

سرویس مخفی ایالات متحده یک مشتری اصلی با میلیون ها نفر در صرافی رمزنگاری بود

بیشتر موارد ورشکستگی کریپتوها حکایتی از ناامیدی و ضرر دارند: مشتریان سابق رنجور FTX یا Celsius ثبت نام می کنند و به امید روزی منتظر می مانند. بخشی از دارایی های خود را پس بگیرند.

بازوی ایالات متحده Bittrex که برای متقاعد کردن بیش از یک میلیون طلبکار برای بستن و گرفتن پول آنها مشکل دارد – به طور بالقوه به این معنی است که ورشکستگی فصل ۱۱ باعث سود دارایی می شود.

پتی توماسکو وکیل این شرکت روز چهارشنبه در دادگاه دلاور گفت: از ماه مه، و با پایان یافتن مهلت ثبت شکایت، کمتر از ۳۶۰۰۰ مشتری حدود ۱۴۳ میلیون دلار رمزنگاری را برداشت کرده اند.

این فقط کسری از ۱.۶ میلیون مشتری است که پس از اعلام ورشکستگی توسط بازوهای ایالات متحده و مالتی شرکت در ماه مه، ایمیل‌هایی برای خروج از آنها ارسال شد.

توماسکو گفت: «یکی از چیزهایی که می‌خواستیم بررسی کنیم این بود که چرا اینقدر سطح تعامل پایینی داریم. مقدار نسبتا کم “آنها واقعاً تصمیم حساب شده ای می گیرند.”

یکی از دارندگان اصلی که به دنبال بازپس‌گیری دلارهای خود بود، شاخه‌ای از دولت ایالات متحده بود که شاید شگفت‌انگیز باشد – اما به دادگاه گفته شد، با وجود این، پولی برای پس انداز وجود خواهد داشت.

توماسکو گفت: «سرویس مخفی یکی از بزرگترین حساب‌های ما با ۶.۲ میلیون دلار را داشت. “ما با آن آژانس کار کردیم تا آنها با موفقیت آن مبلغ را برداشت کنند.”

توماسکو گفت: “من معتقدم پولی برای املاک باقی خواهد ماند”، علیرغم اینکه مجبور به پرداخت هزینه های مدیریت ورشکستگی و جریمه هایی است که به طور بالقوه به دلیل تنظیم کننده های مسئول نظارت بر تحریم ها و قانون اوراق بهادار است.

اگرچه از او خواسته نشد که هیچ حکمی در مورد یک نکته اطلاعاتی صرف بدهد، اما قاضی برندان شانون به وضوح به همان اندازه گیج شده است.

شانون گفت: «این مورد دارای ویژگی‌های غیرعادی است. “همه موارد کریپتو انجام می دهند.”

منبع : coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده