آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همکاری Sumsub و Chainalysis برای تقویت کسب و کار در مقابل کلاهبرداری و اختلاس رمزنگاری!

همکاری Sumsub و Chainalysis برای تقویت کسب و کار در مقابل کلاهبرداری و اختلاس رمزنگاری!

به گزارش زوم ارز، Sumsub، یک پلتفرم ارائه خدمات راست‌آزمایی، با شرکت Chainalysis همکاری کرده تا راه‌حل‌هایی جهت شناسایی مشتری (KYC)، مبارزه با پول‌شویی (AML) و نظارت بر تراکنش‌ها را به کسب و کارها ارائه دهد. بر اساس اعلام شده در بیانیه‌های مطبوعاتی، ادغام Sumsub با شرکت تحلیل بلاک‌چین به منظور ارائه نظارت خودکار بر تراکنش‌ها، تشخیص تقلب و ارائه یک داشبورد یکپارچه به کاربران انجام شده است.

انطباق و ایمنی رمزارگاری

جیکوب سورر، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر عالی نوآوری در Sumsub، بیان کرد: «قابلیت‌های راه‌حال ویژه Sumsub به همراه مدل‌های تحلیلی و مدیریت کلید Chainalysis، در حال تغییر و بهبود چشم‌انداز انطباق و ایمنی در حوزه دیجیتال است.”

«از طریق این یکپارچگی، کسب و کارها می‌توانند با مقررات جهانی سختگیرانه AML و KYC هماهنگی یافته و اعتماد و اطمینان را در تراکنش‌های رمزارگاری تقویت کنند.”

به گزارش Sumsub، شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از پلتفرم جدید به ابزارهایی جهت اطمینان از انطباق و مقابله با تقلب دسترسی داشته باشند. همچنین، کاربران رمزارز می‌توانند با پیروی از تحولات قوانین بهره‌مند شوند.

Sumsub به کسب و کارهای رمزارگاری تمرکز دارد

ایان اندروز، مدیر بازاریابی ارشد در Chainalysis، اشاره کرد: “همکاری با Sumsub، یک پلتفرم پیشرو در تایید اصالت و جلوگیری از تقلب، گام مهمی در راستای افزایش اعتماد و شفافیت در دنیای رمزارزها است.”

“با توسعه یکپارچگی میان پلتفرم Sumsub و راهکارهای مدیریت ریسک رمزارگاری، زیرساخت دیجیتال نسل بعدی برای کنترل‌های امنیتی و انطباق در صنعت رمزارگاری فراهم می‌شود.”

جمله شرکت‌هایی که Sumsub را برای اتوماسیون فرایندهای یکپارچه KYC اعمال کرده‌است، شرکت Match-Trade Technologies است. این شرکت بررسی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای حذف نیاز به بررسی دستی اسناد ارائه می‌دهد.”

Sumsub به کسب و کارهای رمزارگاری تمرکز دارد.

Sumsub به مشتریان بالقوه کمک می‌کند تا از فهرست‌های تحریم و دیگر پرچم‌های قرمز غربلانی شوند و به کارگزاران کمک می‌کند تا از این تحریم‌ها پیروی کرده و خطرات کلاهبرداری را کاهش دهند. این شرکت ادعا می‌کند که اطمینان از فرآیند ورود یکپارچه را برای پلتفرم‌های معاملاتی فراهم می‌کند.

در بخش مالی، هر روز حساب‌های جدیدی افتتاح می‌شود. فعالیت KYC با تأیید هویت مشتری و شناسایی پرچم‌های قرمز بالقوه، به مؤسسات مالی کمک می‌کند. این اقدام از فعالیت‌های جنایی جلوگیری می‌کند و به تقویت اعتماد و شفافیت در سیستم مالی کمک می‌کند.

مؤسسات مالی از رویکرد لایه‌ای بهره می‌برند که با برنامه‌های شناسایی مشتری (CIP) آغاز می‌شود و اطلاعات اولیه مانند نام، آدرس و شناسه را تأیید می‌کند. در مرحله بعد، بررسی دقیق مشتری انجام می‌شود که برای ارزیابی ریسک‌های مرتبط با هر مشتری عمیق‌تر می‌شود. در نهایت، بررسی افزایش‌یافته بهترین تحلیل را برای موارد پرخطر فراهم می‌کند.

با پیشرفت فناوری، پروتکل‌های KYC نیز بهبود می‌یابند. راه‌حل‌های هوش مصنوعی و هویت دیجیتال این فرآیند را ساده‌تر و کارآمدتر می‌کنند و آن را سریع‌تر می‌سازند. تکنولوژی بیومتریک صورت به عنوان استانداردی برای آینده معرفی شده و دقت بیشتری را فراهم می‌کند.

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده