لایت فارکس

exec می‌گوید قوانین سخت‌گیرانه مبادلات کریپتو کانادا به کراکن اجازه می‌دهد در آنجا سرمایه‌گذاری کند

exec می‌گوید قوانین سخت‌گیرانه مبادلات کریپتو کانادا به کراکن اجازه می‌دهد در آنجا سرمایه‌گذاری کند

exec می‌گوید قوانین سخت‌گیرانه مبادلات کریپتو کانادا به کراکن اجازه می‌دهد در آنجا سرمایه‌گذاری کند

به گزارش زوم ارز، به کراکن اجازه داد تا پس از تحمیل شرایط ثبت نام جدید برای مبادلات رمزنگاری در ماه فوریه، در کانادا بماند. مارک گرینبرگ، مدیر عامل کراکن کانادا، گفت: با وجود این فرآیند سخت، وضوح نظارتی به نفع شرکت بوده است.

گرینبرگ در گفتگو با سام بورگی از Cointelegraph در کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین در تورنتو، نکات مثبتی در مورد محیط نظارتی کانادا برای گفتن داشت:

«تنظیم‌کننده‌های کانادا همکاری و کمک کرده‌اند. […] یک مسیر نظارتی روشن وجود دارد. به ما این امکان را می دهد که در کشور سرمایه گذاری کنیم.”

گرینبرگ گفت، کراکن بیش از ۲۵۰ کارمند در کانادا دارد. این پایگاه قوی کلید موفقیت این شرکت در کشور بوده است. پس از اینکه قوانین ثبت نام برای صرافی های رمزنگاری در ماه فوریه در کانادا توسط مدیران اوراق بهادار کانادا تشدید شد و آنها را ملزم به ثبت نام به عنوان فروشنده محدود کرد، برخی از صرافی ها مانند OKX کشور را ترک کردند.

گرینبرگ گفت: «اجرای این الزامات ساده‌ترین کار نیست، به‌ویژه برای پلتفرم‌های کوچک‌تر […] که نمی‌توانند چنین انرژی را در مقابل آن قرار دهند.»

کراکن، با این حال، تعهد خود را به کانادا، جایی که از سال ۲۰۱۱ با ثبت کسب و کار خدمات پولی فعالیت می‌کند، تکرار کرد. گرینبرگ ادامه داد: “این کار برای ما بسیار طول کشید.” “ما خوش شانس هستیم که یک پایگاه کاربری عالی در اینجا در کانادا داریم و توانستیم این هزینه ها را انجام دهیم.”

“ما باید مشکل کلاهبرداری را حل کنیم، باید کلاهبرداری ها را حل کنیم، و باید از صحبت در مورد آن به عنوان یک مسئله خاص رمزنگاری خودداری کنیم.”

در پانل او در @Futurist_conf، دکتر Kraken از کانادا @marklg در مورد اهمیت رسیدگی به تقلب در دنیای مالی صحبت کرد.#Futurist23 pic.twitter.com/UdP5Z56alx

— Kraken Exchange (@krakenfx) 16 اوت ۲۰۲۳

به گفته گرینبرگ، پنج بانک بزرگ در کانادا «معمولاً نسبتاً با ارزهای رمزنگاری شده دشمنی داشته اند». امکان پرداخت فیات به صرافی های کریپتو یا دریافت فیات از آنها به صورت حضوری در پست کانادا وجود دارد. علاوه بر این، Kraken با سرویس پرداخت کانادایی Payper برای انتقال فوری پول الکترونیکی تا سقف ۳۰۰۰ دلار کانادا شریک شده است.

گرینبرگ گفت: “ما ریل های زیادی داریم که امیدواریم در ماه ها و سال های آینده بسازیم.”

منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده