تریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

نهنگ‌ ها حتی با کاهش مبادلات، در حال ذخیره سازی هستند.

«فروش با هراس را متوقف کنید» – نهنگ‌ های بیت ‌کوین با کاهش موجودی مبادلات، بیت کوین را ذخیره می‌کنند.

آخرین داده ها نشان می دهد که نهنگ های قدیمی ممکن است سال گذشته تخلیه شده باشند، اما تقاضا برای BTC هیچ نشانه ای از ناپدید شدن نشان نمی دهد. بیت کوین (BTC) به شدت با قیمت های نزدیک به 30000 دلار خریداری می شود. زیرا پیشنهاد دهندگان شروع به جذب نقدینگی از فروشندگان کوتاه مدت می کنند.

داده‌ های منبع نظارت آن چینی CryptoQuant نشان می‌دهد که از اواخر دسامبر، صرافی‌های بیت ‌کوین بار دیگر شروع به کاهش ذخایر بیت ‌کوین خود کرده‌ اند.

بیت کوین در سطوح فعلی به طرز چشمگیری جذاب است.

پس از یک دوره زمانی که معامله ‌گران بیت‌ کوین را به صرافی‌ها می ‌فرستند، احتمالاً برای فروش یا کنار گذاشتن زیان ‌های بیشتر، صرافی ‌ها اکنون شاهد خروجی‌ های کلی بزرگ‌ تری نسبت به جریان ‌های ورودی هستند. بین 7 تا 28 دسامبر 2021، ذخایر بیت کوین 21 پلتفرم اصلی تحت نظارت CryptoQuant از 2.396 میلیون به 2.428 میلیون BTC افزایش یافت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

موجودی بیت کوین صرافی ها

موجودی بیت کوین صرافی ها
موجودی بیت کوین صرافی ها

پس از آن، روند نزولی بلند مدت از سر گرفته شد، و از روز دوشنبه، آمار صرافی ها به 2.366 میلیون بیت کوین رسید – علیرغم اینکه قیمت نقدی در پایین ترین حد شش ماهه قرار داشت.

در همین حال، کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، معتقد است که نهنگ‌ های قدیمی ‌تر، علیرغم اینکه در سال‌های اخیر کمی بی‌ شکیبایی نشان داده ‌اند، هنوز هم می ‌توانند جرقه ‌ای برای تغییر روند قیمت‌ها ایجاد کنند. او در یک سری توییت درباره این موضوع گفت: «به نظر می‌رسد که آنها بیت‌ کوین های خود را به معامله گران جدید در بالا فروخته اند.

نهنگ ها در حال آماده شدن برای رفتن به عمق آب هستند.

در حالی که اطلاعات در دسترس همه قرار دارد، روند تراز مبادلات اکنون با تقاضای محسوس در شبکه توسط سرمایه گذاران بزرگ همزمان شده است.

همانطور که در حساب توییتر CC15Capital در این هفته اشاره شد، افزایش قیمت به 33000 دلار با خرید چند میلیون دلاری بیت کوین از یک کیف پول مخصوص همراه بود. از ماه آگوست، این حساب بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین نسبت به موجودی صفر اولیه جمع آوری کرده است.

حساب توییتر CC15Capital

حساب توییتر CC15Capital 1
حساب توییتر CC15Capital 1
حساب توییتر CC15Capital 2
حساب توییتر CC15Capital 2

این پدیده بیشتر در بحبوحه عزم راسخ دارندگان بلند مدت مبنی بر عدم فروش رخ می دهد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بیت کوین هایی که در یک سال یا بیشتر دست نخورده باقی مانده اند، اکنون 60 درصد از کل عرضه بیت کوین را تشکیل می دهند.

در همین حال، انباشت نهنگ ها در دوره پس از ریزش از 69000 دلار بالاترین سطح تاریخ، در مناطق دیگر آشکار شده است.

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا