لایت فارکس

STEPN: مصاحبه با شرکت NFT

STEPN: مصاحبه با شرکت NFT

STEPN: مصاحبه با شرکت NFT

به گزارش زوم ارز،

در طول ETHCC، رویداد مهمی برای جامعه اتریوم که در ژوئیه ۲۰۲۳ در پاریس برگزار شد، The Cryptonomist با شیتی راستوگی منقانی ازشرکت NFT STEPN مصاحبه کرد. /p>

منقانی یک رهبر تجاری برنده جوایز با ۱۴ سال تجربه در ۱۱ کشور در مدیریت پروژه های چند میلیون دلاری است.

در حال حاضر، Manghani به عنوان مدیر عملیاتی آزمایشگاه Find Satoshi Lab خدمت می‌کند، جایی که او بر تمامی طرح‌های بازاریابی و رشد ارتباطات برای Find Satoshi Lab و همچنین برندهایی که نظارت می‌کند نظارت می‌کند. . منقانی مهندس الکترونیک و دارای مدرک MBA در بازاریابی است.

او استارت‌آپ هوش مصنوعی مبتنی بر بینایی کامپیوتری خود را تأسیس کرد، که در میان ۵۰ استارت‌آپ برتر رفاه در بریتانیا (در رتبه ۱۴) و در ۱۰۰ شرکت برتر سلامت در بریتانیا قرار دارد.

پیش از این، او برای راه‌اندازی بازوی دیجیتال وال استریت ژورنال در هند و ایجاد برندهای قدرتمند در PepsiCo US کار کرده است.

در اینجا گفتگوی ما با منقانی درباره STEPN و شرکت NFT آنها و مراحل بعدی وجود دارد.

خلاصه

 

NFT: شرکت STEPN FSL چگونه کار می کند و نکات برجسته اخیر چیست؟

STEPN پیشروترین برنامه حرکت و کسب درآمد در جهان است که افراد را به حرکت وا می دارد. این برنامه از جوایز مبتنی بر کریپتو برای تشویق کاربران به ورزش استفاده می‌کند که به موجب آن کاربران یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) از یک کفش ورزشی مجازی می‌خرند، تلفن‌های خود را همگام‌سازی می‌کنند و هنگام راه رفتن، دویدن یا دویدن جوایزی دریافت می‌کنند. این برنامه به سرعت به یکی از محبوب ترین برنامه های Web3 از زمان آغاز به کار تبدیل شده است، با جامعه ای پر رونق. برنامه ما در سال ۲۰۲۱ در میان بازار صعودی راه اندازی شد.

از آنجایی که کاربران سایر برنامه‌های Web3 بازی برای کسب درآمد در طول بازار نزولی کاهش یافتند، محبوبیت STEPN افزایش یافت و هر ماه دو تا سه میلیون کاربر فعال را جذب کرد. بازار بزرگ است اما STEPN تا حد زیادی بازیکن پیشرو در فضا است و به راحتی یکی از بزرگترین برنامه ها در Web3 است.

مشارکت نقطه عطف اخیر STEPN با Apple Pay، می‌توانید در این مورد بیشتر صحبت کنید؟

ما همچنین اخیراً به یکپارچگی نقطه عطفی با Apple Pay دست یافتیم و STEPN را به اولین برنامه Web3 تبدیل کردیم که این کار را انجام می دهد. این یک گام بزرگ برای ما بود، بلکه برای کل فضای Web3. از طریق این ادغام جدید، تمام تراکنش ها بدون خروج از برنامه قابل پردازش هستند. این محافظت ایمنی پیشرفته‌تری را به همراه دارد، زیرا جزئیات کارت کاربران در هیچ برنامه‌ای ذخیره نمی‌شود.

گام‌ها و اهداف بعدی شما چیست؟

Find Satoshi Lab، خالق STEPN، یک استودیوی مبتنی بر محصول است که به طور مداوم محصولات جدید و جالبی را با هدف رسیدگی به مسائل زیرساختی و نیازهای مصرف کننده منتشر می کند.

ما سه محصول جامد بسیار قوی عرضه کرده ایم. STEPN، DOOAR، و MOOAR، و اخیرا اولین بازی اجتماعی web3 را معرفی کرد: GAS HERO. ما چند مسابقه مهیج برای GAS HERO داریم که شامل جوایز ۲ میلیونی به وقت GMT است که می‌توانید در اینجا پیدا کنید.

کار با DOOAR و MOOAR چگونه است؟

Find Satoshi Labs (FSL) استودیو مادر STEPN، DOOAR (چند زنجیره ای DEX)، MOOAR (بازار NFT چند زنجیره ای و لانچ پد) و GAS HERO (اولین بازی اجتماعی Web3) است.

MOOAR اخیراً یک ایده با قابلیت هوش مصنوعی برای محصول NFT به نام (GNT – ابزار NFT مولد) و همچنین یکی از بزرگترین همکاری‌ها با DriP راه‌اندازی کرده است که در آن اولین مجموعه ما به بیش از ۴۵۰ هزار کیف پول کاهش یافت.

DOOAR و MOOAR هر دو محصولات چند زنجیره ای هستند و به طور پیچیده با اکوسیستم FSL ما گره خورده اند. آنها در چشم انداز ما برای ورود به موج بعدی ۱۰۰ میلیونی کاربر در وب ۳ که از برنامه ها و بازی های سرگرم کننده و لذت بخش ما از FSL Studio استفاده می کنند، جدایی ناپذیر هستند.

فکر می کنید چگونه بازار NFT به پذیرش انبوه برسد؟ چه زمانی؟

ما فقط سطح ابزار NFTها را خراشیده ایم. بنابراین ویژگی های کلیدی که آنها را برای سودمندی آماده می کند چیست؟ آنها عبارتند از: شفافیت، تقسیم ناپذیری، قابلیت انتقال و قابلیت همکاری. و موارد استفاده از آنها می تواند به طور گسترده ای باشد A) سکولار – محدود به پروژه های NFT اکوسیستم یا B) گسترده – که کاربردهایی برای بشریت در کل دارند.

نمونه‌هایی از موارد استفاده سکولار عبارتند از: سهام، مزایای انحصاری، قابلیت بازخرید، پرورش، عضویت و غیره. این مرحله یک است. همانطور که به مرحله بعدی کاربرد گسترده می رویم، پتانسیل واقعی آنها را با احراز هویت، IP، املاک، بلیط، رای گیری، بیمه، موسیقی و غیره باز می کنیم.

با رشد فناوری، موارد استفاده بیشتری را کشف خواهیم کرد. همانطور که سودمندی رشد می کند، پذیرش نیز افزایش می یابد. این یک امر اجتناب ناپذیر است به هر حال، اگر بلاک چین شالوده وب ۳ را بنا کند، NFTها آجرهای دیوارهای آن هستند.


منبع: en.cryptonomist.ch

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده