اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خارج شدن حجم عظیمی از استیبل کوین از صرافی ها

بنا به داده های CryptoQuant Quicktake که یک پلتفرم تأیید شده از سوی تحلیلگران می‌باشد و در آنجا تحلیلگران به بررسی وضعیت بیت کوین و داده های  On-Chain ارز های دیجیتال می‌پردازند.

بنا به آخرین داده های CryptoQuant Quicktake جریان بیت کوین و استیبل کوین ها به سمت صرافی های دیجیتال در جهت مخالف قرار دارد و کسانی که هولدر استیبل کوین در صرافی ها هستند به دنبال خارج کردن دارایی دیجیتال خود از صرافی ها می‌باشند.

به طور معمول در صورت بروز افزایش قیمت کاربران استیبل  کوین های خود را به صرافی ها واریز کرده و آن پول را صرف خرید ارز دیجیتال می‌کنند.

از آنجا که قیمت بیت کوین رشدی نکرده، کاهش ذخایر پایدار استیبل کوین ها را می‌توان اینگونه تفسیر کرد که در قیمت های بالاتر ضعف خریدار وجود دارد و هنوز خرس ها دست برتر را دارند و بنابراین هر بیت کوینی که وارد صرافی های دیجیتال می‌شود بر خطر فشار فروش شدید تأکید می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در همین حال، دیگر تحلیلگران بر این باورند که تعداد بیت کوین در صرافی های دیجیتال نیز در حال کاهش است و برخی از آمار های گلس نود نیز همین موضوع که روزانه 2 هزار واحد بیت کوین از صرافی های دیجیتال متمرکز خارج می‌شوند را تأیید می‌کند.

تحلیلگران On-Chain همگی بر روی یک موضوع تأکید ندارند و برخی سیگنال صعودی بودن بازار را می‌دهند و برخی سیگنال کاهش قیمت و هنوز مشخص نیست که کدام روند قیمت قدرتمند تر است.

بنا به CryptoQuant Quicktake پادشاه ارز های دیجیتال برای اینکه بتواند خود را بهبود ببخشد و وارد بازار گاوی شود به اخبار خوب احتیاج دارد.

در این توییت آمده است:
بیت کوین کاملاً شکننده بنظر می‌رسد و ما همچنان امیدواریم که برخی از علائم صعودی ظاهر شوند تا این وضعیت در روز های آینده معکوس شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا