آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نظرات مختلف قماربازان درباره شانس تایید ETF اتریوم 

نظرات مختلف قماربازان درباره شانس تایید ETF اتریوم

به گزارش زوم ارز، به نظر می‌رسد بین قماربازان رمزنگاری، در مورد جدول زمانی احتمالی و احتمال تصمیم گیری SEC درباره ETF های اتریوم، اختلاف نظر وجود دارد. این وضعیت شباهتی به آنچه در مورد ETF های بیت کوین در ژانویه رخ داد، دارد.

Insight Polymarket on Spot ETH ETF

به نظر می‌رسد گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که آژانس ممکن است برنامه‌های spot Ethereum ETF را که تا ۳۱ ماه مه در دفتر آن ثبت شده‌اند، تأیید کند. با این حال، نموداری از Polymarket، یک بازار پیش‌بینی معروف، نشان می‌دهد که شانس داشتن یک تصمیم مثبت از سوی SEC در زمان پیشنهادی حتی تا ۵۰٪ هم نیست.

شانس تایید ETH ETF نقطه ای. منبع: Polymarket
شانس تایید ETH ETF اسپات. منبع: Polymarket

در حال حاضر، شانس دریافت تأییدیه تا دو ماه آینده در بازار قمار کریپتو ۴۵ درصد است.

این درصد و روند نمودار تایید، علاقه‌مندان به رمزنگاری را دو گروه تقسیم می‌کند و نشان می‌دهد که آن‌ها مطمئن نیستند که SEC به درخواست‌های فایل‌کننده‌ها پاسخ خواهد داد. در تاریخ ۱۰ ژانویه، یک روز قبل از فعال شدن ETF‌های بیت کوین، اشتیاق و خوش‌بینی برای تایید ETF نقطه‌ای اتریوم افزایش یافت. در آن زمان، بیش از ۸۰ درصد شانس دریافت تأییدیه وجود داشت.

از آن زمان، شانس و نمودار تغییراتی داشته و به تدریج به نقطه فعلی کاهش یافته است. برخی از کارشناسان نظرات خود را در مورد امکان اخذ تأییدیه طی چند ماه آینده به اشتراک گذاشته‌اند. برخی از این کارشناسان تا حدودی اطمینان داشتند که ETF نقطه‌ای اتریوم تأیید خواهد شد.

خوش بینی کلاهبرداری در مورد تأیید ETF Spot Ethereum

برخلاف بدبینی نشان داده شده در پلی‌مارکت، جیمز سیفارت، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، احتمال ۶۰ درصد شانس دریافت ETF‌های اتریوم نقطه‌ای را در ماه مه تأیید کرد. با شروع به تعویق انداختن تصمیم SEC در مورد درخواست‌های فردی پرونده‌ها، از جمله سرمایه‌گذاری‌های Grayscale و BlackRock، تحلیلگران شروع به بازنگری در پیش‌بینی خود کردند.

تا ماه فوریه، تحلیلگران برنشتاین، گوتام چوگانی و ماهیکا ساپرا، قبلاً در مورد ۵۰ درصد احتمال ورود یک وسیله نقلیه سرمایه‌گذاری اتریوم به بازار صحبت می‌کردند، به عنوان مثال در ماه مه.

این به وضوح نشان می‌دهد که با گذشت زمان و واقعیت‌های بازار، خوش‌بینی نسبت به تایید Ethereum ETF کاهش یافته است. افرادی مانند جیم کرامر، مجری برنامه Mad Money در شبکه CNBC، هنوز معتقدند که احتمال زیادی وجود دارد که تایید خیلی زود انجام شود.

با این حال، حدس و گمان کرامر بر اساس موفقیت عظیمی بود که توسط ETF‌های بیت کوین نقطه‌ای ثبت شد.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده