آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با تضمین معاملات در روز پنجم، ETF های بیت کوین اسپات، ۱۰۶۰۰ بیت کوین دیگر را در بورس معامله می‌کنند!😲

با تضمین معاملات در روز پنجم، ETF های بیت کوین اسپات، ۱۰۶۰۰ بیت کوین دیگر را در بورس معامله می‌کنند!

به گزارش زوم ارز، تولیدکنندگان ETF بیت کوین در بورس، تا پنجمین روز معاملاتی، به مقدار ۱۰۶۶۷ بیت کوین اضافی دست یافتند. این افزایش در جمعیت خود صندوق‌ها همراه با افزایش در حجم معاملات رخ داد.

بر اساس اطلاعات حساب X CC15Capital، بیت کوین به ارزش تقریبی ۴۴۰ میلیون دلار توسط صندوق‌هایی که در تأییدیه اخیر ETF شرکت داشتند، خریداری شده است. ETF بلک‌راک در تاریخ ۱۷ ژانویه با ۸۷۰۰ بیت کوین به ارزش نزدیک به ۳۵۸ میلیون دلار، بزرگترین خرید را انجام داد.

روز آخرین به‌روزرسانی برای دارایی‌های ETF بیت کوین در تاریخ ۱۷ ژانویه منتشر شد و نشان داد که ۱۰۸۲۴ بیت کوین در اختیار آنها قرار دارد.

با توجه به این اطلاعات، ETF‌ها در روز پنجم معاملاتی ۱۰۶۶۷ بیت کوین را خریداری کردند. به طور کلی، به جز گریسکیل، نه ETF تقریباً ۶۸۵۰۰ بیت کوین را از زمان شروع فعالیت خود جمع‌آوری کرده‌اند که ارزش آنها حدود ۲.۸ میلیارد دلار است.

خریدهای اخیر بیت کوین توسط ETF‌های مختلف با خروجی مداوم از Grayscale Bitcoin Trust متوازن شده‌اند. حدود ۱۰۸۲۴ بیت کوین، معادل تقریباً ۴۴۵ میلیون دلار، از GBTC برداشت شده است. از زمان تبدیل به یک ETF در تاریخ ۱۱ ژانویه، GBTC شاهد برداشت نزدیک به ۳۸۰۰۰ بیت کوین بوده است.

تحلیلگر بلومبرگ ETF، اریک بالچوناس، اصطلاح “Newborn Nine” را برای نه ETF جدید بیت کوین به‌تازگی تأییدشده اختراع کرده است. این تاییدها نشان می‌دهند که رقبا در حال جذب سرمایه هستند و مقدار سرمایه گذاری آنها در حال افزایش است. این واقعیت باعث افزایش ۳۴ درصدی در حجم معاملات روزانه در روز پنجم شده است، درحالی که معمولاً حجم معاملات پس از عبا توجه به اطلاعات ارائه شده، ETF بیت کوین به میزان ۱۰۶۶۷ بیت کوین اضافی دست یافتند. این افزایش در جمعیت صندوق‌ها همراه با افزایش در حجم معاملات رخ داده است. برخی از ETF‌های بیت کوین که در آخرین به‌روزرسانی‌ها تأیید شده‌اند، شامل ETF بلک‌راک است که ۸۷۰۰ بیت کوین به ارزش نزدیک به ۳۵۸ میلیون دلار خریداری کرده است. به طور کلی، به جز گریسکیل، نه ETF تقریباً ۶۸۵۰۰ بیت کوین را از زمان شروع فعالیت خود جمع‌آوری کرده‌اند که ارزش آنها حدود ۲.۸ میلیارد دلار است.

با افزایش تعداد ETF‌های بیت کوین و جذب سرمایه، حجم معاملات روزانه نیز افزایش یافته است. مثلاً در روز پنجم معاملاتی، حجم معاملات روزانه با افزایش ۳۴ درصدی روبرو بوده است. این واقعیت نشان می‌دهد که رقبا در حال جذب سرمایه هستند و مقدار سرمایه‌گذاری آنها در حال افزایش است.

تحلیلگر بلومبرگ ETF، اریک بالچوناس، اصطلاح “Newborn Nine” را برای نه ETF جدید بیت کوین تأییدشده اختراع کرده است. این تاییدها نشان می‌دهد که رقبا در حال جذب سرمایه هستند و توجه بیشتری به بازار بیت کوین دارند.

اگرچه اطلاعات بیشتری در مورد صندوق‌های خاص و جزئیات خرید و فروش آنها در دسترس نیست، اما این اطلاعات نشان می‌دهد که بیت کوین به عنوان یک دارایی محبوب در بین سرمایه‌گذاران است و ETF‌های بیت کوین نقش مهمی در جذب سرمایه به بازار بیت کوین دارند.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین


منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده