آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران JMP Securities : ممکن است ETFهای بیت کوین  طی ۳ سال آینده جریان ۲۲۰ میلیارد دلاری را به‌خود اختصاص دهند!

تحلیلگران JMP Securities : ممکن است ETFهای بیت کوین طی ۳ سال آینده جریان ۲۲۰ میلیارد دلاری را به‌خود اختصاص دهند!

تحلیلگران JMP Securities : ممکن است ETFهای بیت کوین  طی ۳ سال آینده جریان ۲۲۰ میلیارد دلاری را به‌خود اختصاص دهند!

به گزارش زوم ارز، تحلیلگران شرکت JMP Securities پیش بینی می‌کنند که ETF های بیت کوین ممکن است طی سه سال آینده جریان مالی به مقدار ۲۲۰ میلیارد دلار را تجربه کنند.

JMP اظهار می‌دهد که بیت کوین در موقعیت مطلوبی قرار دارد و قصد دارد قیمت سهام خود را از ۲۲۰ دلار به ۳۰۰ دلار افزایش دهد.

در یک بررسی جداگانه، شرکت جی پی مورگان، ۶۲ میلیارد دلار را به عنوان حجم ورودی ETF بیت کوین در دو تا سه سال آینده تخمین زده است.

کارگزار شرکت JMP Securities در یک گزارش تحقیقاتی اعلام کرده است: صندوق‌های معاملاتی مرتبط با بیت‌کوین قادر به جذب حجم ورودی ۲۲۰ میلیارد دلاری می‌باشند که این موضوع به معنای افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۲۸۰,۰۰۰ دلار با اعمال ضریب بر سرمایه جدید خواهد بود.

تحلیلگران JMP بیان کرده اند که اگر پیش بینی‌های جریان ورودی صحیح باشند، صرافی رمزارز کوین‌بیس به وضعیت خوبی دست یافته است. براساس اطلاعات فکت ست، این کارگزار قصد دارد قیمت سهام خود را از ۲۲۰ دلار به ۳۰۰ دلار افزایش دهد که بالاترین پیش بینی بین تحلیلگران وال استریت است، در حالی که بهترین رتبه در بازار را حفظ کرده است. سهام کوین‌بیس به قیمت ۲۶۲.۹۲ دلار معامله شد و در زمان انتشار ۲.۶٪ رشد داشت.

در حالی که جریان نقدینگی ETF بیت‌کوین انتظارات را نتوانسته به خوبی برآورده سازد و تنها در دو ماه پس از راه اندازی به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است، JMP اظهار داشت که «فعالیت و جریان‌هایی که تا کنون مشاهده شده، احتمالا هنوز بر فراتر نرفته‌اند» و همچنان به رشد پیوسته خواهند داشت زیرا تأیید ETF تنها یکی از مراحل شروعین فرایند طولانی‌مدت تخصیص سرمایه است. تحلیلگران با هدایتان ادامه می‌دهد.در دیوان رایان اعلام شد که در طی سه سال آینده، ETFها به بازار بیت کوین وارد خواهند شد. این ورود ممکن است به طور قابل ملاحظه‌ای بر قیمت بیت کوین تأثیرگذار باشد، زیرا ضریب افزایش سرمایه در نظر گرفته شده است. با توجه به محاسبات انجام شده، اگر جریان خالص ETF به مبلغ ۲۲۰ میلیارد دلار وارد شود و ضریب فعلی سرمایه حدوداً ۲۵ برابر باشد، می‌تواند باعث افزایش ارزش بازار بیت کوین تا ۵.۵ تریلیون دلار یا معادل ۲۸۰ هزار دلار برای هر بیت کوین شود.

به گزارش‌های اخیر از BitMEX، در یک روز سه شنبه، ETFهای بیت کوین ورودی خالصی به ارزش بیش از ۱ میلیارد دلار و معادل با ۱۴۷۰۶ بیت کوین را ثبت کردند. از سوی دیگر، تحلیل های مختلف JPMorgan نشان داده که ارزش بازار ETFهای بیت کوین ممکن است تا دو تا سه سال آینده به حدود ۶۲ میلیارد دلار افزایش یابد.

منبع: coindesk.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید