آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش CCData برتری BlackRock و Fidelity را مورد تاکید قرار می‌دهد!

گزارش CCData برتری BlackRock و Fidelity را مورد تاکید قرار می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، CCData به عنوان یکی از پیشتازان در زمینه داده‌ها و شاخص‌های دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. این شرکت با دقت داده‌های بازار را از طریق یک شبکه گسترده از صرافی‌های ارز دیجیتال جهانی به صورت زنده و تاریخی جمع آوری می‌کند. این داده‌ها شامل قیمت‌ها، حجم معاملات و سایر اطلاعات کلیدی می‌شوند که برای تحلیل پویایی دارایی‌های دیجیتال ضروری است. CCData به دقت و قابلیت اعتماد این اطلاعات را برای مشتریانش ارائه می‌دهد.

علاوه بر جمع‌آوری داده‌ها، CCData در توسعه و محاسبه شاخص‌های رمزنگاری تخصص دارد که به عنوان معیارهایی برای بخش‌های مختلف بازار عمل می‌کنند و به سرمایه‌گذاران اطلاعات ارزشمندی ارائه می‌دهند. این شرکت از روش‌های شفاف و مبتنی بر قوانین برای اطمینان از صحت و ثبات شاخص‌ها استفاده می‌کند. CCData طیف گسترده‌ای از شاخص‌ها را برای استراتژی‌های مختلف سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند و به صورت شفاف معرفی می‌کند.

به منظره سرمایه‌گذاری در زمینه دارایی‌های دیجیتال، CCData نقش مهمی در گسترش اکوسیستم این حوزه دارد. این شرکت با مؤسسات مالی همکاری کرده و شاخص‌های خود را برای استفاده در ETF‌ها و سایر محصولات سرمایه‌گذاری طراحی می‌کند. این همکاری به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد در مناطق خاصی از بازار کریپتوسرندری برآیند. علاوه بر این، CCData راه‌حل‌های شاخص سفارشی‌شده را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا نیازهای خاص سرمایه‌گذاران را برطرف کند.

برای دسترسی آسان به داده‌های خود، CCData APIهای قوی را برای توسعه‌دهندگان و مشتریان مالی فراهم می‌کند.

این APIها به مشتریان امکان می‌دهند تا داده‌های بازار زمان واقعی و تاریخی را در پلتفرم‌های معاملاتی، ابزارهای تحقیقاتی و سیستم‌های مدیریت ریسک خود یکپارچه کنند. با استفاده از CCData، تصمیم‌گیران سرمایه‌گذاری، معامله‌گران و محققان می‌توانند به شفافیت بیشتر و استانداردسازی در فضای ارزهای دیجیتال کمک کنند.

در تاریخ ۴ مارس، CCData گزارش جدید خود با عنوان “مدیریت دارایی دیجیتال” (DAMR) را منتشر کرد. این گزارش به بررسی چشم‌انداز محصول سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال جهانی می‌پردازد و به تحولات کلیدی در انواع مختلف محصول اشاره دارد. هدف این گزارش پذیرش محصولات با تحلیل معیارهایی همچون دارایی‌های تحت مدیریت، حجم معاملات و عملکرد قیمت است. این تحلیل‌ها برای سرمایه‌گذاران و ناظران بازار اطلاعات ارزشمندی فراهم می‌کنند.

گزارش CCData نشان می‌دهد که ETFهای بیت کوین در ایالات متحده در طول ماه فوریه رشد قابل توجهی داشتند و در تاریخ ۲۶ فوریه جریان ۶.۰۳ میلیارد دلاری را تجربه کردند. این افزایش در جریان ورودی‌ها هماهنگ با کاهش جریان خروجی Grayscale است که پس از افزایش در ژانویه، در تاریخ ۲۶ فوریه به ۲۲.۴ میلیون دلار کاهش یافت. این افزایش قیمت بیت کوین که به سطحی بالغ بر ۵۹۵۰۲ دلار رسید، تاثیرگذار بر این جریان‌ها بوده است. بر اساس داده‌های بلومبرگ، رتبه بندی ETFهای iShares BlackRock و FBTC Fidelity به ترتیب با جریان ورودی به مقدار ۶.۰۲ میلیارد دلار و ۴.۲۳ میلیارد دلار تا تاریخ ۲۶ فوریه از حساب‌ها به آن‌ها وارد شده است.منبع: CCData

این گزارش همچنین به افزایش حجم معاملات اشاره می‌کند، به طوری که میانگین حجم کل معاملات روزانه به ۱.۸۶ میلیارد دلار در فوریه رسیده است که ۱۴.۸۵ درصد افزایش نسبت به ماه قبل نشان می‌دهد. این رشد نشان دهنده استقبال مثبت بازار از ETF های بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده است، با بازیگران بزرگی مانند IBIT BlackRock، FBTC Fidelity و ARKB Ark & 21Shares که سهم قابل توجهی در این حجم دارند. VanEck’s HODL ETF با افزایش قابل توجه ۲۰۰۰٪ در حجم معاملات، مجموعاً ۵۸۴ میلیون دلار و بیشترین رشد حجم را در فوریه نشان داد.

ایالات متحده افزایش بی‌سابقه‌ای را در دارایی‌های تحت مدیریت  تجربه کرده است که به رکورد ۴۰.۷ میلیارد دلار رسیده و ۸۳.۱ درصد از کل AUM را برای محصولات معامله شده با BTC تشکیل می‌دهد. این سطح از AUM از نوامبر ۲۰۲۱، زمانی که بیت کوین به بالاترین رکورد قبلی خود رسید، مشاهده نشده است. گزارش DAMR این رشد را به جریان‌های ورودی قابل توجه و ترجیح صندوق‌های ایالات متحده برای کارمزدهای کمتر نسبت می‌دهد، که باعث می‌شود برخی از مدیران دارایی سرمایه‌گذاری خود را از ETFهای کانادا با کارمزدهای بالاتر تغییر دهند.

از آنجایی که بازار به رشد خود ادامه می دهد، شرکت های متعددی مشتاقانه منتظر صدور حکم در مورد ETF های اتریوم هستند. در ماه فوریه، فرانکلین تمپلتون یک ورود استراتژیک به مسابقه ETF اتریوم نقطه ای انجام داد، در حالی که ARK 21Shares برنامه های ETF خود را برای گنجاندن ساختار بازخرید نقدی به روز کرد. این حرکت با ترجیحات SEC مطابقت دارد، همانطور که در فرآیند تأیید ETF های بیت کوین نقطه ای نشان داده شد.

منبع: cryptoglobe.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده