آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

خریدهای بزرگ ETF بیت کوین توسط چهار صادرکننده برجسته در هفته جاری

خریدهای بزرگ ETF بیت کوین توسط چهار صادرکننده برجسته در هفته جاری

به گزارش زوم ارز، چهار صادرکننده برتر بیت کوین ETF، یعنی iShares Bitcoin ETF، Fidelity، Ark Invest و Bitwise، در مجموع خریدهای قابل توجهی از بیت کوین در این هفته انجام دادند. این اطلاعات بر اساس داده‌هایی است که توسط HODL15Capital، یک نهاد ترکیب‌کننده برجسته سرمایه که به دلیل دیدگاه‌هایش در مورد بازارهای ارزهای دیجیتال شناخته شده است، به اشتراک گذاشته شده است.

با توجه به اطلاعات به اشتراک‌گذاشته شده، این ۴ ETF برجسته از زمان شروع فعالیت خود به صورت مداوم هر هفته مقدار قابل توجهی از بیت کوین را خریداری کرده‌اند، که به روند انباشت مداوم در فضای ارزهای دیجیتال کمک می‌کند. این داده‌ها خریدهای انجام شده توسط این چهار نفر برتر را از زمانی که تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ژانویه ارائه شد، ردیابی کرده‌اند.

نمودار نشان می دهد که خروجی هفتگی ماینینگ بیت کوین، که با خط قرمز در داده های ارائه شده مطابق شکل نشان داده شده است، تقریباً 6300 BTC است.
نمودار نشان می دهد که خروجی هفتگی ماینینگ بیت کوین، که با خط قرمز در داده های ارائه شده مطابق شکل نشان داده شده است، تقریباً ۶۳۰۰ BTC است.

این آمار به عنوان یک نقطه مرجع عمل می‌کند و تضاد بین بیت کوین تازه استخراج شده از روش استخراج و خریدهای قابل توجهی که توسط سرمایه‌گذاران نهادی از طریق ETF انجام می‌شود را برجسته می‌کند.

تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در طول نه هفته مورد بررسی، چهار محصول برتر بیت کوین ETF به طور میانگین ۴۰,۰۰۰ بیت کوین جمع‌آوری کرده‌اند. این نشان می‌دهد که به جز در هفته راه‌اندازی اولیه، حجم خریدها تنها در هفته‌های پنجم و هفتم کاهش یافته است.

بازیکنان اصلی در هفته دوم به بالاترین سطح خرید خود دست یافتند و ۶۸,۰۰۰ بیت کوین از فعالیت‌های ماینینگ جمع‌آوری کردند. آنها به طور خلاصه در هفته‌های ششم و نهم دوباره به این آستانه نزدیک شدند. در تاریخ ۱ مارس، داده‌های تحقیقاتی بلومبرگ و BitMEX نشان داد که ETF بیت کوین خروجی خالصی به ارزش ۱۴۰ میلیون دلار را تجربه کرده‌اند.

چهار صادرکننده بزرگ ETF موفق شدند

خارج از هفته افتتاحیه، BlackRock با جمع‌آوری بیش از ۳۱,۰۰۰ بیت کوین در هفته گذشته، برتری خود را حفظ کرد. Fidelity Investments نیز با خرید ۱۹,۹۶۰ بیت کوین، به نزدیکی به BlackRock رسید. دو نفر دیگر نیز توانستند بیش از ۵,۴۰۰ بیت کوین را خریداری کنند.

در طول معاملات پیش از بازار در روز چهارشنبه، iShares Bitcoin ETF (IBIT) از BlackRock تجربه یک افزایش ۹ درصدی کرد و به ۳۸.۵۰ دلار رسید. به طور مشابه، FBTC، یک ETF بیت کوین از Fidelity Investments، به BlackRock ملحق شد و در مجموع ۷۹ درصد از کل ورودی را در این اکوسیستم جذب کرد. Ark Invest و Bitwise نیز به ترتیب ۲,۸۴۵ و ۲,۵۶۱ بیت کوین را ثبت کردند.

در کل، عملکرد چهار بزرگ در عملکرد قیمت بیت کوین در هفته منعکس می‌شود، زیرا بیت کوین دو رکورد برجسته در تاریخ ثبت کرد که بالاترین آن به بیش از ۷۰,۰۰۰ دلار رسید. در حال نوشتن این مقاله، بیت کوین با قیمت ۶۸,۵۰۳.۷۲ دلار در حال تغییر است و در هفته گذشته ۱۰.۵۹ درصد رشد کرده است.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده