آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایردراپ Spinner + آموزش شرکت در ایردراپ Spinner

DALL·E 2024-06-29 08.31.24 - A promotional image for 'Spinner', featuring a sleek and futuristic design with the text 'Spinner' prominently displayed in large, bold letters. The b

ایردراپ Spinner، ایردراپ های تلگرامی در حال حاظر موج جدیدی از کاربران را با فضای کریپتوها آشنا کرده اند. در این میان اغلب پروژه ها، این فضا را فرصتی برای جذب مخاطب در نظر گرفته اند.

یکی از این پروژه ها، بازی spinner است. این بازی در زمان نگارش این مقاله بیش از یک میلیون کاربر فعال دارد، همچنین کانال تلگرامی این پروژه دو میلیون فالوور دارد.

در نتیجه تیم زوم ارز قصد دارد در این مقاله این بازی و نحوه شرکت در ایردراپ آن را بررسی کند پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.


بررسی ویدیویی ایردراپ Spinner


نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner

برای شرکت در این ایردراپ ابتدا باید وارد ربات این بازی بشوید و سپس گزینه play را انتخاب کنید. با ورود به محیط این بازی گزینه دریافت را بزنید تا به شما یک اسپینر منحربه فرد بدهد که فقط مخصوص شما است:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner

با ورود به محیط این بازی در بالای صفحه موجودیتان نمایش داده می شود، کمی پایین تر از آن، لیگی که در آن حضور دارید و لول اسپینر شما مشخص است. لطفا روی بخش مربوط به لیگ (در تصویر بالا silver است) کلیک کنید.

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-1

در این بخش مقدار ارزی که باید بگیرید تا به لیگ بعدی بروید و همچنین نفرات برتر در این لیگ و در انتهای آن نیز رتبه شما را نمایش می دهد.

لطفا به صفحه اصلی برگردید و در کنار علامت لیگ، گزینه لول را انتخاب کنید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-2

در این صفحه، شماره مخصوص به اسپینرتان با یک هشتگ و زیر آن درصد کمیاب بودن آن نمایش داده می شود. خوب است بدانید common از نظر کمیابی بی ارزش ترین می باشد. اما در پایین آن تعداد ارزی که باید پرداخت کنید تا به لول بعدی بروید را به شما می گوید که اگر قصد ارتقا اسپینرتان را دارید باید گزینه upgrade را انتخاب کنید.

اما در این صفحه بخش Boost شامل دو گزینه Rocket که با استفاده از آن سرعت استخراجتان افزایش پیدا می کند و بخش FullHP که باعث می شود مخزن انرژیتان پر شود، را می توان مشاهده کرد.

در ادامه این صفحه موارد زیر موجود است:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-3

در این بخش ویژگی های اسپینرتان مانند سرعت، انرژی، سرعت پر شدن مخزن انرژی و سرعت تعمیر اسپینرتان مشخص است.

اما در پایین آن، به شما می گوید که اسپینر شما با کد مخصوص به خودش، بعد از رسیدن به لول ۱۲ می تواند تبدیل به Nft شود.

پیشنهاد تیم زوم ارز این است که اسپینرتان را تبدیل به Nft نکنید زیرا برای این کار باید ۴۰ سنت کارمزد شبکه را با استفاده از ارز Ton بپردازید و قیمت این Nft ها در بازار ۲ دلار است. شما می توانید از این لینک قیمت ها را مشاهده کنید، البته در نظر داشته باشید که قیمت ها بر حسب ارز Ton می باشد.

به صفحه اصلی برگردید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-4

در میانه تصویر یک اسپینر وجود دارد که شما می توانید با ضربه زدن به آن کسب امتیاز کنید. همان طور که در تصویر مشخص است مقدار انرژی شما پایین اسپینرتان نمایش داده می شود و در صورت اتمام آن باید گزینه repair را بزنید و بعد از آن یک ثانیه شمار شروع به فعالیت می کند که در پایان آن، می توانید بار دیگر با ضربه زدن کسب امتیاز کنید.

لطفا برای ادامه آموزش از برگه های پایین به بخش Tasks بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-5

در این بخش برخی فعالیت ها در شبکه های اجتماعی وجود دارد که با انجام آن ها می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید، همچنین با رفتن به لیگ بعدی در این بخش می توانید پاداش مربوطه را دریافت کنید.

لطفا به برگه shelf بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-6

این بخش شامل دو قسمت می شود که تصویر بالا بخش spinner می باشد، در این بخش شما می توانید اسپینر خودتان و ویژگی های آن را مشاهده کنید و همچنین در پایین این صفحه می توانید اسپینر جدیدی بخرید.

اما به قسمت Boxes در همین بخش بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-7

در این بخش به صورت روزانه می توانید جعبه شانس را باز کنید تا با استفاده از آن امتیاز بیشتری را کسب کنید.

برای ادامه آموزش به برگه Refs بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-8

در بالای این صفحه تعداد افرادی که دعوت کرده اید را نشان می دهد و پایین تر از آن می توانید کد دعوتتان را بردارید. خوب است بدانید هر عضوی که شما دعوت کنید، اگر به لیگ بعدی برود امتیازهایی به شما تعلق می گیرد که در تصویر بالا برای هر لیگ به تفکیک قید شده است.

لطفا برای آموزش اتصال کیف پول به بخش wallet بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-9

با ورود به این بخش از شما می خواهند که کیف پول خودتان را متصل کنید، برای این کار گزینه connect wallet را انتخاب کنید. سپس صفحه زیر برایتان ظاهر می شود:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-10

دوستان به هیچ وجه کادر آبی رنگ را انتخاب نکنید زیرا کیف پول رسانه اجتماعی تلگرام کاربران ایرانی را تحریم کرده است. اما از کیف پول های پایین تصویر می توانید هر کدام که دارید را انتخاب کنید. در این آموزش ما کیف پول Tonkeeper را انتخاب می کنیم که ما را به کیف پول برای تایید اتصال هدایت می کند:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-11

در این صفحه باید گزینه connect wallet را بزنید تا کیف پولتان متصل شود. سپس به بازی می روید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-12

و همان طور که مشخص است در بالا سمت راست آدرس کیف پولتان و پایین آن موجودی شما را نشان می دهد. شما می توانید از بخش Deposit واریز و از بخش send، دارایی خودتان را ارسال کنید. همچنین پایین تر از آن در بخش nft به شما می گوید که nft دارید یا خیر و از بخش token، ارزهای دیجیتالی که دارید را نمایش می دهد.

همچنین اگر آن قسمت که آدرس کیف پولتان را نشان می دهد را لمس کنید وارد صفحه زیر می شوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ Spinner-13

شما می توانید با استفاده از گزینه change wallet آدرس کیف پولتان را تغییر دهید.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ spinner معتبر است؟

معتبر بودن و یا نبودن این بازی ها را تیم زوم ارز نمی تواند تایید و یا رد کند اما تا زمانی که برای این بازی ها از نظر مالی و زمانی هزینه نکنید، جای نگرانی وجود ندارد.

چه زمانی ایردراپ spinner  برگزار می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی از آن منتشر نشده است اما شما می توانید با پیوستن به کانال تلگرامی زوم ارز، از آخرین اخبار و اطلاعیه ها در مورد این بازی مطلع بشوید.

قیمت ارز spn چقدر خواهد بود؟

پیشبینی قیمتی برای این ارز بسیار دشوار است زیرا همچنان ایردراپ این پروژه بسته نشده و باید دید که چه مقدار ارز استخراج می شود و چه تعداد کاربر فعال در این بازی مشارکت داشته اند.

آیا Nft مربوط به این بازی ارزش دارد؟

در زمان نگارش این مقاله قیمت پایه برای هر nft 2 دلار می باشد پس بهتر است اسپینر خودتان را فعلا تبدیل به nft نکنید و بیشتر تمرکزتان را روی استخراج ارز spn بگذارید.


هشدارها

دوستان برای استخراج ارز، اصلا از اتوکلیکر استفاده نکنید، همچنین روی هر گوشی یک حساب ایجاد کنید تا شما را فرد متقلب تشخیص ندهند. همچنین برای اتصال کیف پول به این بازی، حتما از یک کیف پول خالی استفاده کنید.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده