آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

غول بازی سازی کره جنوبی Wemade و Chainlink با استفاده از یکپارچه سازی CCIP، بازی Web3 NIGHT CROWS را به بازار عرضه می‌کنند!

غول بازی سازی کره جنوبی Wemade و Chainlink با استفاده از یکپارچه سازی CCIP، بازی Web3 NIGHT CROWS را به بازار عرضه می‌کنند!

به گزارش زوم ارز، شرکت Wemade، یک غول بازی در کره جنوبی، و پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای Chainlink، اعلام کرده‌اند که ادغامی در WEMIX انجام داده‌اند.

به طبقه بندی انجام شده توسط BSC News، این همکاری امکان عرضه جهانی بازی Web3 NIGHT CROWS در تاریخ ۱۲ مارس در ۱۷۰ کشور را فراهم می‌کند.

ادغام unagi که توسط CCIP پشتیبانی می‌شود، گام مهمی در این همکاری است، زیرا شش زنجیره (WEMIX، Kroma، Avalanche، BNB Chain، Ethereum و Polygon) را در بر می‌گیرد.

این ادغام به بازیکنان اجازه می‌دهد تا توکن‌ها و NFTهای درون بازی را بین زنجیره‌های مختلف به راحتی انتقال داده و تجربه‌ای یکپارچه و پیوسته از بازی را فراهم کنند.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که تصمیم برای یکپارچه‌سازی CCIP به دلیل ویژگی‌های پیشرفته آن اتخاذ شده است، از جمله انتقال رمز قابل برنامه‌ریزی و یک رابط استاندارد برای توسعه برنامه‌های omnichain. هدف این حرکت استراتژیک بهبود تجربه بازی برای بازیکنان NIGHT CROWS و ساده‌سازی مدیریت دارایی‌های درون بازی است.

علاوه بر این، “una Wallet” نیز معرفی شده است که به کاربران امکان مدیریت دارایی‌هایشان و انتقال آنها در شبکه‌های پشتیبانی شده را می‌دهد.

متیس قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای با CCIP را متحول می کند

در یک توسعه همزمان، شبکه لایه دو اتریوم بدون مجوز به نام متیس به واسطه ادغام با CCIP Chainlink، قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای را به طور انقلابی به وجود آورده است. این اعلامیه در اوایل ماه مارس صورت گرفته است و انتظار می‌رود که این حرکت، بهبودی چشمگیری در اکوسیستم متیس به ارمغان بیاورد، تجربه کاربران و توسعه‌دهندگان را بهبود دهد و فرآیند پذیرش را تسریع کند.

یکی از تمرکزهای اصلی این ادغام، پل‌سازی بین استیبل کوین‌های پیشرو در شبکه اصلی اتریوم و شبکه متیس است. در ابتدا، متیس قصد دارد بر روی این موضوع تمرکز کند و استیبل کوین‌های مختلف را از شبکه اصلی به شبکه متیس منتقل کند. با پیشرفت ادغام، انتظار می‌رود که شبکه‌ها و توکن‌های بلاکچین دیگر نیز پشتیبانی شوند و مسیر رشد اکوسیستم متیس را تقویت کنند.


منبع: bsc.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید