آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پلتفرم RWA DeFi از بلاکچین Klaytn برای DeFi طلایی استفاده می‌کند.

پلتفرم RWA DeFi از بلاکچین Klaytn برای DeFi طلایی استفاده می‌کند.

پلتفرم RWA DeFi از بلاکچین Klaytn برای DeFi طلایی استفاده می‌کند.

به گزارش زوم ارز، بنیاد Klaytn، مؤسسه پشتیبان بلاکچین عمومی Klaytn متولد کره جنوبی، امروز اعلام کرد که در بلاکچین خود پلتفرم پشتیبانی کننده DeFi به نام Goldstation و توکن $GPC (سکه طلایی) را نصب کرده است. Klaytn، که یک بلاکچین توسعه یافته توسط کاکائو، غول اینترنتی کره جنوبی است، در بیانیه‌ای که با The Block به اشتراک گذاشته است، اعلام کرد که CREDER، یک شرکت دیجیتال مبتنی بر کره جنوبی، توکن $GPC را راه اندازی کرده و آن را به اولین توکن طلایی در DeFi خارج از اتریوم تبدیل کرده است. این توکن همچنین اولین توکن طلای تبدیل شده است که برای تراکنش‌ها کارمزدی بر اساس درصد دریافت نمی‌کند.

با نصب این پلتفرم و استفاده از توکن $GPC، کاربران می‌توانند از هزینه‌های گاز پایین بلاکچین Klaytn بهره‌مند شوند و به آنها اجازه داده می‌شود سرمایه‌گذاری کوچکی را برای خرید طلا انجام دهند. همچنین، تلاقی کارمزدهای تراکنش مبتنی بر درصد هم می‌تواند از مقرون به صرفه بودن معاملات توکن‌های طلا در DeFi اطمینان حاصل کند.

سام سئو، مدیر نماینده بنیاد Klaytn، در بیانیه‌ای گفت: “بنیاد Klaytn با همکاری دقیق با CREDER برای $GPC و Goldstation همکاری کرده است.” او افزود: “در حرکت به جلو، ما با آنها همکاری خواهیم کرد تا پروژه‌های متنوع‌تری برای توکن سازی فلزی RWA برای بازارهای داخلی و جهانی ارائه دهیم.”

Goldstation اعلام کرد که خدمات خود را از جمله $GPC staking در تاریخ ۲۴ ژانویه آغاز خواهد کرد. این پلتفرم قصد دارد با ارائه خدمات به ساکنان کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کند و در آینده نیز در سطح جهانی فعالیت کند.

بلاکچین Klaytn موارد استفاده خود را به DeFi، توکن سازی دارایی در دنیای واقعی و پروژه‌های آزمایشی CBDC بانک کره گسترش داده است. به عنوان مثال، در ماه نوامبر، با همکاری شرکت اندونزیایی Korindo، یک شریکی برای بررسی روش‌های توکن‌سازی با دارایی‌های مرتبط با کشتی، به عنوان یک واحد حمل و نقل انتخاب شد.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده