آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کره جنوبی قوانینی را برای حسابداری شفاف در ارز دیجیتال تعیین می کند

کره جنوبی قوانینی را برای حسابداری شفاف در ارز دیجیتال تعیین می کند

کره جنوبی قوانینی را برای حسابداری شفاف در ارز دیجیتال تعیین می کند

تصویب قانون دارایی های مجازی توسط مجلس ملی در کره جنوبی، دولت را بر آن داشته است تا شفافیت حسابداری را برای تراکنش های دارایی های مجازی افزایش دهد و به شرکت هایی که دارایی های مجازی را منتشر می کنند یا دارند، این امکان را می دهد تا اطلاعات واضح و دقیق را افشا کنند.

در ۱۱ ژوئیه، کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی پیش نویسی را برای بازنگری استانداردهای حسابداری شرکتی شماره ۱۰۰۱ را بررسی و تصویب کرد که شامل الزامات افشای اجباری برای دارایی های مجازی و ایجاد دستورالعمل هایی برای رفتار حسابداری دارایی های مجازی است.

پس از تصویب اخیر قانون دارایی های مجازی کره جنوبی توسط مجلس ملی، مقدمات برای اجرای قوانین جدید در حال انجام است.

کمیسیون خدمات مالی FSC اصلاحیه ای را در استانداردهای حسابداری شرکتی کشور اعلام کرده است که باعث بررسی هیئت استانداردهای حسابداری کره شده است. این اقدامات برای ایجاد مقررات جامع برای دارایی های مجازی در داخل کشور در حال انجام است.

در سطح بین‌المللی، ایالات متحده که دستورالعمل‌های حسابداری برای دارایی‌های مجازی تعیین نکرده است، گام‌هایی را در جهت اعمال اصول حسابداری با ارزش منصفانه برداشته است.

در این پیشنهاد که در فوریه سال جاری اعلام شد، شرکت‌های دولتی و خصوصی باید دارایی‌های رمزنگاری خود را از دارایی‌های نامشهود در هنگام تکمیل صورت‌های مالی خود متمایز کنند. شرکت ها همچنین باید سود و زیان هر دارایی رمزنگاری را که بخشی از درآمد خالص آنها است گزارش دهند.

اگرچه این پیشنهاد ارائه شده است، هیئت استانداردهای حسابداری بین المللی (IASB) هنوز استانداردهای حسابداری را به طور خاص برای دارایی های مجازی وضع نکرده است و به جای آن تصمیم به انتشار دستورالعمل ها می کند.

همانطور که در حکم دادگاه منطقه ای ایالات متحده در تاریخ ۱۳ جولای مبنی بر اینکه XRP یک امنیت نیست، آشکار شد، مقررات روشنی برای پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال، از جمله نحوه طبقه بندی و مالیات دارایی های مجازی ضروری است.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده