آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رقیب Solana بیش از ۱۱۰٪ در طی دو هفته منفجر شد!!!☢️

رقیب Solana بیش از ۱۱۰٪ در طی دو هفته منفجر شد!!!☢️

رقیب Solana بیش از ۱۱۰٪ در طی دو هفته منفجر شد!!!☢️

به گزارش زوم ارز، یک رقیب جدید برای Solana (SOL) ناگهان در میان اخبار مرتبط با سرمایه‌گذاری در پروژه بلاک‌چین، به وجود آمده است. شبکه Sei (SEI)، به عنوان یک بلاک‌چین لایه ۱ جدید که ادعا می‌کند از لحاظ سرعت از Solana پیشی گرفته است، پس از اعلام سرمایه‌گذاری Circle به بالاترین سطح ۰.۲۵۰ دلار رسیده است، که نسبت به ارزش ۰.۱۱۸ دلار آن در تاریخ ۱۰ نوامبر، بیش از ۱۱۰٪ افزایش داشته است.

Circle اعلام کرده است که به منظور گسترش استفاده از ارز دیجیتال وابسته به دلار، در حال سرمایه‌گذاری در شبکه SEI می‌باشد. در حال حاضر، قیمت SEI به میزان کمی کاهش یافته و در زمان نگارش این متن با قیمت ۰.۲۳۹ دلار معامله می‌شود.

شرکت SEI اظهار کرده است:

“SEI به طور خاص برای مدیریت ارزهای دیجیتال و تبادل دارایی‌های دیجیتال طراحی شده است. این بلاک‌چین تنها سریع نیست؛ بلکه سریعترین بلاک‌چین است و توانایی انجام تراکنش‌های نهایی در زمان ۳۹۰ میلی‌ثانیه را دارد، که یک سرعت بی‌نظیر است.

با ادغام با SEI، USDC به توسعه‌دهندگان و کارآفرینان در سراسر جهان امکاناتی فراهم می‌آورد که قبلاً ممکن نبوده‌اند: توانایی ساخت محصولات و انجام تجارت بر روی یک پلتفرم باز جهانی با تسویه تراکنش‌های فوری.”

بر اساس گزارش‌های SEI، این بلاک‌چین به عنوان یک شبکه متمرکز بر تجارت، با توجه به داده‌های کلیدی، سریع‌تر از Solana عمل می‌کند. SEI ادعا می‌کند که زمان تراکنش نهایی در بلاک‌چین آن ۵۰۰ میلی‌ثانیه است، در حالی که در Solana این زمان حدود ۲.۵ ثانیه است. همچنین، SEI با بیان اینکه توان تراکنش خود را با Solana مقایسه می‌کند، اعلام کرده است که توان تراکنش خود را با داشتن توانایی ۲۰۰۰۰ سفارش در ثانیه (ops)، نسبت به ۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه (tps) در Solana، دوچندان کرده است.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده