آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Signal21 از راه اندازی بتا، تغییر دسترسی به داده های بیت کوین رونمایی کرد!

Signal21 با راه‌اندازی بتا، دسترسی به داده‌های بیت کوین را تغییر می‌دهد!

Signal21 از راه اندازی بتا، تغییر دسترسی به داده های بیت کوین رونمایی کرد!

به گزارش زوم ارز، با یک پیشرفت چشمگیر در صنعت بیت کوین و بلاکچین، Signal21 اعلام کرده است که بتا نسخه خود را راه‌اندازی کرده و یک پلتفرم پیشرو معرفی کرده است که به داده‌ها و اطلاعات بلاکچین تمرکز دارد. Signal21 با هدف تغییر نحوه راهبردی افراد و سازمان‌ها در اقتصاد بیت کوین، به یک ابزار ضروری برای سرمایه‌گذاران و سازندگان بیت کوین تبدیل شده است.

Signal21 در پاسخ به پیچیدگی روزافزون و فعالیت‌های گسترده در اکوسیستم بیت کوین، به ویژه تحت تأثیر پدیده ارزشمندی‌های اخیر، به وجود آمده است. این افزایش فعالیت‌های مرتبط با بیت کوین بر نیاز حیاتی به داده‌های قابل اعتماد و جامع در زنجیره بلوکی تأکید می‌کند، و Signal21 به دنبال پر کردن این شکاف است. این پلتفرم برای یکپارچه‌سازی داده‌ها در لایه‌ها و پروژه‌های بیت کوین طراحی شده است و راه‌حلی جامع برای تحقیق و تجزیه و تحلیل بیت کوین ارائه می‌دهد.

آغاز این پلتفرم همچنین با علاقه رو به رشد سرمایه‌گذاران نهادی، به ویژه پس از موفقیت ETF بیت کوین، هماهنگ است. هدف Signal21، هدایت این سرمایه‌گذاران از طریق پیچیدگی‌های بازار بیت کوین است و ابزارها و بینش‌هایی برای مدیریت ریسک موثر و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد.

ابزاری جامع برای اقتصاد بیت کوین

Signal21، یک پلتفرم پیشرو در صنعت بیت کوین و بلاکچین است که برآورد نیازهای دو گروه کاربر اصلی، یعنی سرمایه‌گذاران بیت کوین و سازندگان بیت کوین را با ارائه ابزارها و بینش‌های منحصر به فرد برآورده می‌کند. برای سرمایه‌گذاران، Signal21 ارائه تحقیقات، تحلیل‌ها و بینش‌های عمیق را در کنار نمودارها و داشبوردهای تعاملی فراهم می‌کند تا بهترین تجسم داده‌ها را ارائه دهد. همچنین، Signal21 در حال راه‌اندازی یک API برای یکپارچه‌سازی داده‌ها است که به کاربران امکان دسترسی و ادغام آسان داده‌های Signal21 را در جریان‌های کاری و سیستم‌های موجود فراهم می‌کند.

برای سازندگان، Signal21 پوشش تحقیقاتی جامعی را فراهم می‌کند و ابزارهایی را برای بهبود نمایش داده‌های پروتکل‌های خود ارائه می‌دهد. این پلتفرم همچنین ابزارهایی را برای عملیات توسعه و هوش تجاری فراهم می‌کند که به سازندگان کمک می‌کند عملکرد و پروژه‌های مرتبط با بیت کوین را بهبود بخشند.

در نسخه بتا، Signal21 شروع به ادغام داده‌های زنجیره‌ای Stacks کرده است و قصد دارد در آینده داده‌های بیت‌کوین L1 را نیز در پلتفرم خود گنجاند. Signal21 در حال آماده‌سازی برای راه اندازی در مقیاس کامل است و با این اقدام، عصر جدیدی از تجزیه و تحلیل داده‌ها و کاربرد بیت‌کوین را آغاز می‌کند.

به منظور تشکر از مشترکین اولیه خود و استقبال از آنها، Signal21 تخفیف ۵۰ درصدی برای اشتراک‌های منتهی به نصف بیت کوین ارائه می‌دهد. این اقدام بخشی از تعهد Signal21 به توانمندسازی کاربران با دانش و ابزارهای لازم برای موفقیت در آینده بیت کوین است.

با توجه به رشد و تنوع روزافزون اکوسیستم بیت کوین، راه‌اندازی Signal21 به عنوان منبعی به موقع و ضروری برای سرمایه‌گذاران تازه‌کار و حرفه‌ای است.

 


منبع: blockchainreporter.net

 

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده