آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار فشار کوتاه برای این هفته: دو ارز دیجیتال با پتانسیل رشد قابل توجه

هشدار فشار کوتاه برای این هفته: دو ارز دیجیتال با پتانسیل رشد قابل توجه

به گزارش زوم ارز، اخیراً، بیشتر ارزهای رمزپایه در بازار ارزهای دیجیتال با فشار کوتاهی مواجه شده‌اند که منجر به تغییر احساسات صعودی شده است. در گذشته، Finbold با شناسایی و گزارش درست برخی از این فرصت‌ها، نظیر بیت کوین و Curve، به درستی عمل کرده است.

فشار کوتاه زمانی رخ می‌دهد که معامله‌گران ارزهای دیجیتال به نزول قیمتی در بازار ارزها تسلط دارند. آنها موقعیت‌های فروش را باز می‌کنند و نقدینگی بالایی ایجاد می‌کنند. با انحلال این موقعیت‌ها، قیمت ارزها افزایش می‌یابد و باعث ایجاد انحلال بیشتر در یک آبشار صعودی می‌شود.

به‌طور خاص، تعداد زیادی از دارایی‌های دیجیتال با نقدینگی بالقوه در این هفته دچار مشکل می‌شوند و باقی نمی‌مانند. در این راستا، ما Filecoin   را به‌عنوان عقب‌مانده‌ترین ارز دیجیتال با انحلال‌های معنادار به سمت بالا شناسایی کردیم.

علاوه بر این، Dogecoin  به‌عنوان محتمل‌ترین ارز دیجیتال با قابلیت فشرده‌سازی کوتاه در بازه زمانی بالاتر مشخص می‌شود. با این حال، باید توجه داشت که این سناریو ممکن است در طول زمان آسان‌تر تغییر کند، هرچند بازه زمانی بالاتر مشخص کردن این موضوع اهمیت دارد.

هشدار فشار کوتاه برای Filecoin این هفته

براساس نقشه‌های حرارتی ۳ روزه و هفتگی CoinGlass، Filecoin به عنوان تنها ارز رمزنگاری شده شناخته شده است که علاقه معناداری به باز پوزیشن کوتاه دارد. این انحلال‌ها می‌توانند باعث رسیدن قیمت FIL به ۵.۵ دلار در این هفته شوند. بنابراین، با توجه به قیمت فعلی ۵.۲۹ دلار، حدود ۴٪ سود قابل دستیابی است.

هشدار فشار کوتاه برای این هفته: دو ارز دیجیتال با پتانسیل به ماه آمدن

هشدار فشار کوتاه Dogecoin در بازه های زمانی بالاتر

با توجه به اطلاعات بدست آمده، در مرحله بعد، Dogecoin به اندازه کافی علاقه باز به پوزیشن‌های فروش دارد که ممکن است در ماه فوریه فشار کوتاهی را تجربه کند. به‌طور خاص، استخر نقدینگی متمرکز ۰.۰۹۴۸ دلار برای هر سکه را به‌عنوان هدف در بازه زمانی ماهانه تعیین کرده است.

این به این معناست که قیمت سکه Dogecoin با افزایش ۱۷ درصد، فروشندگان کوتاه مدت را مجازات می‌کند. با این حال، در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر، Dogecoin مقداری نقدینگی جدید را به سمت نزولی معامله‌گران با موقعیت طولانی جذب می‌کند، که ممکن است قبل از افزایش قیمت، با انحلال مواجه شوند.

هشدار فشار کوتاه برای این هفته: دو ارز دیجیتال با پتانسیل به ماه آمدن

نتیجه گیری

بازار ارزهای دیجیتال در حال تغییر و پیش بینی ناپذیر است. همچنین، شاخص‌های فشار کوتاه نمی‌توانند به طور قطعی تضمین کنند که این رویدادها واقعاً رخ می‌دهند.

موقعیت‌های فروش ممکن است به دلایل مختلفی افزایش یابند، از جمله مبانی ضعیف یا اخبار منفی مرتبط با پروژه. در نتیجه، سرمایه‌گذاران باید محتاط باشند و همه جنبه‌ها را درباره هر ارز دیجیتال بالقوه در نظر بگیرند. ارزیابی دقیق و کامل از جنبه‌های مختلف، از جمله تکنولوژی، تیم توسعه، محصول و اخبار مرتبط با آن، برای سرمایه‌گذاران بسیار حائز اهمیت است.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده