آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۱۷۰ درصدی Shibarium TVL در دو روز

افزایش 170 درصدی Shibarium TVL در دو روز

افزایش ۱۷۰ درصدی Shibarium TVL در دو روز

به گزارش زوم ارز، Shibarium که بلاک چین لایه ۲ در اکوسیستم Shiba Inu (SHIB) می‌باشد، به نقاط عطف مهمی رسیده است که نشان دهنده رشد و پذیرش آن است.

با توجه به داده‌های زنجیره‌ای، ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در Shibarium در دو روز گذشته به طور تقریبی ۱۷۰٪ افزایش یافته است، که اکنون به ۳.۸۵ میلیون دلار رسیده و این نشان از تمرکز بر توسعه ابزار و تعامل کاربران این پلتفرم دارد.

افزایش ۱۷۰٪ در TVL Shibarium

افزایش TVL Shibarium بیشتر به عرضه ویژگی‌های جدید در اکوسیستم نسبت داده می‌شود. اخیراً، معرفی میم کوین DAMN در صرافی غیرمتمرکز Woofswap برای حوزه ارزهای دیجیتال جدیدی باز کرده است و توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

یکی از ویژگی‌های برجسته DAMN قابلیت سوزاندن Bone Shibaswap و تأمین توکن گاز بومی Shibarium است که جذابیت این توکن را افزایش می‌دهد.

تحلیل‌گر بازار Shiba Inu، لوسی، توضیح داد که DAMN “ارتباط مستقیم با دارندگان BONE و جامعه Shibarium دارد.”

“ما برای بازاریابی هزینه نمی‌کنیم. این یک تلاش جمعی برای بالا بردن اکوسیستم ما است. تلاش کوچک هر فرد می‌تواند به دستاوردهای بزرگ منجر شود. بیایید با یکدیگر همکاری کرده و به جلو حرکت کنیم،” لوسی تأکید کرد.

قیمت DAMN از زمان شروع فعالیت خود صعودی بوده و تأثیر گذاشته است. این افزایش منجر به ایجاد فعالیت تجاری قابل ملاحظه‌ای در صرافی غیرمتمرکز Woofswap شد که ناخودآگاه بر TVL Shibarium تأثیر گذاشت. در حال حاضر، DEX تقریباً ۶۴٪ از کل فعالیت اکوسیستم Shibarium را به عهده دارد.

قیمت شیبا اینو (SHIB) نیز افزایش یافته است. داده‌های بازار اخیر نشان می‌دهد که قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲.۴۵ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۲۷۹۱ دلار رسیده است. این رشد مداوم شیبا اینو همراه با گسترش اکوسیستم آن ادامه دارد. افزایش سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت که SHIB را خریداری می‌کنند نیز انطباق دارد. در ۳۰ روز گذشته، این دسته از سرمایه‌گذاران حدود ۶۴ تریلیون توکن جمع آوری کرده‌اند.

به همراه این افزایش، اکوسیستم شیبا اینو کاهش غیرمنتظره‌ای در نرخ سوختن SHIB نیز تجربه کرده است. در یک هفته گذشته، نرخ سوختن میم کوین ۵۲ درصد کاهش یافت و حدود ۳۶۰ میلیون توکن SHIB خارج از گردش مشخص شد.

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید