آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت SHIB: نهنگ های شیبا اینو (SHIB)🔊

یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت SHIB: نهنگ های شیبا اینو (SHIB)🔊

یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت SHIB: نهنگ های شیبا اینو (SHIB)🔊

به گزارش زوم ارز، Shiba Inu (SHIB) امروز افزایش قیمتی را تجربه می‌کند و از فروش مداوم که آلت‌کوین‌هایی مانند اتریوم (ETH) و XRP را تحت تأثیر قرار می‌دهد، جدا شده است. در زمان نگارش این مقاله، Shiba Inu با ۲.۴% افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۸۶۱۶ دلار رسیده است، که به طور پیوسته در بالای منطقه پشتیبانی ۰.۰۰۰۰۰۸۶ دلار قرار دارد.

عملکرد SHIB در بازار امروز ممکن است ارتباط نزدیکی با افزایش فعالیت نهنگ‌ها داشته باشد. داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که تراکنش‌های نهنگ شیبا اینو در طول سه روز ۱۶۲ درصد افزایش یافته است. به طور واقعی، تعداد تراکنش‌های بزرگ در شیبا اینو از ۲۴ تا ۶۳ تراکنش در زمان نگارش این مقاله افزایش یافته است.

به گفته IntoTheBlock، تراکنش‌های بزرگ تراکنش‌هایی هستند که ارزش آنها ۱۰۰,۰۰۰ دلار یا بیشتر است. همانطور که از داده‌ها به دست آمده، ۲۴ تراکنش در ماه نوامبر زمانی انجام شد که قیمت SHIB روی ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار تعیین شد و جهش آشکار نشان می‌دهد که نهنگ‌ها از قیمت‌های تخفیف دار برای افزایش دارایی‌های خود استفاده می‌کنند.

این استراتژی با ایدئولوژی اصلی تجارت مطابقت دارد که در آن معامله‌گران کم خرید می‌کنند و در صورت بالا می‌فروشند. بر این اساس، می‌توان انتظار دیده برخی نوسانات در کوتاه‌مدت که ممکن است باعث فروش جزئی قیمت SHIB شود را داشت.

Shiba Inu در برخی از معیارهای کلیدی خود کاهش عملکرد را نشان داده است، و در حالی که یک هفته چشمگیر را از نظر میزان رایت خود ثبت کرده است، داده‌های فعلی Shibburn نشان می‌دهد که با وجود داشتن بیش از ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ SHIB، سرعت کاهش یافته است و به کیف پول‌های مرده ارسال شده است.

جامعه همچنان منتظر دریافت به‌روزرسانی‌های چشمگیر از تیم توسعه‌دهنده اصلی، به سرپرستی Shytoshi Kusama، است. در حالی که وعده راه‌اندازی dAppها و نوآوری‌ها برای پیوستن به رالی گاو نر یک محرک اصلی احسات است، حرکت واقعی در این زمینه می‌تواند به حفظ چشم‌انداز فعلی قیمت کمک کند.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده