لایت فارکس

شیبا اینو (SHIB) برای لحظه ای تمام دستاوردهای آگوست را از دست داد

شیبا اینو (SHIB) برای لحظه ای تمام دستاوردهای آگوست را از دست داد

شیبا اینو (SHIB) برای لحظه ای تمام دستاوردهای آگوست را از دست داد

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو (SHIB)، میم کوینی که دنیای رمزارزها را طوفانی کرد، اخیراً با شکست قابل توجهی روبرو شده است. ۳۵ درصد از دستاوردهای SHIB در طول آنچه اکنون به عنوان “اصلاح شیباریوم” نامیده می شود، از بین رفت.

این رکود زمانی آغاز شد که بیش از هزار ETH در پل شیباریوم، یکی از اجزای حیاتی اکوسیستم شیبا اینو، گیر کرد. این اتفاق ناگوار نه تنها باعث وحشت در جامعه شد، بلکه منجر به خروج قابل توجهی از سرمایه از شیبا اینو شد.

شیبا اینو (SHIB) برای لحظه ای تمام دستاوردهای آگوست را از دست داد

به نظر می رسید ضرب المثل “شایعه را بخر، خبر را بفروش” در زمان واقعی برای SHIB اجرا می شود. انتظارات پیرامون Shibarium قیمت توکن را بالا برده بود، اما عرضه واقعی و مشکلات بعدی منجر به فروش شدید شد. سرمایه گذاران، چه جدید و چه باتجربه، با کاهش شدید ارزش توکن، این ضربه را احساس کردند.

پیامد اصلاح شیباریوم وحشیانه بود. خط سیر قیمت شیبا اینو دچار مشکل شد و در یک نقطه سایه شمعی را تشکیل داد که پایین‌ترین سطح قیمتی را که در ماه‌های اخیر مشاهده شده بود، لمس کرد. این افت لحظه ای عملاً تمام دستاوردهایی را که SHIB در ماه اوت جمع آوری کرده بود، از بین برد. از هم‌اکنون، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۴۲ دلار معامله می‌شود، که یادآوری آشکار از نوسانات ذاتی در بازار ارزهای دیجیتال است.

حادثه Shibarium بر اهمیت زیرساخت‌های فنی قوی در دنیای مالی غیرمتمرکز تأکید می‌کند. در حالی که وعده پر کردن شکاف بین بلاک‌چین‌های مختلف و تسهیل تراکنش‌های یکپارچه جذاب است، اجرای آن باید بدون نقص باشد. حتی اشکالات جزئی می تواند منجر به عواقب مالی قابل توجهی شود، همانطور که در SHIB دیده می شود.

برای شیبا اینو، راه پیش رو نامشخص است. در حالی که این توکن در گذشته انعطاف‌پذیری نشان داده است و پس از رکود بازار بازمی‌گردد، اصلاح شیباریوم بدون شک اعتماد سرمایه‌گذاران را متزلزل کرده است. جامعه به شدت نظاره گر چگونگی برخورد توسعه دهندگان با چالش های فعلی خواهد بود و اینکه آیا می توانند ایمان خود را به پروژه بازگردانند یا خیر.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده