لایت فارکس

نرخ بهره باز شیبا اینو به ۱۰۰ میلیون دلار رسید

نرخ بهره باز شیبا اینو به 100 میلیون دلار رسید 

نرخ بهره باز شیبا اینو به ۱۰۰ میلیون دلار رسید

به گزارش زوم ارز، بر اساس منبع داده Coinglass، علاقه باز به معاملات آتی SHIB بایننس در این ماه بیش از دو برابر شده و به ۱۰۱.۶۵ میلیون دلار رسیده است که بالاترین میزان از ۵ فوریه بوده است. قراردادهای آتی SHIB در هر قرارداد ۱۰۰۰ SHIB با حداکثر اهرم ۲۵ برابری است.

ارزش بازار SHIB تقریباً ۳۲ درصد افزایش یافته و به ۶.۵۸ میلیارد دلار رسیده است، در میان خوش‌بینی مبنی بر اینکه راه‌اندازی قریب‌الوقوع لایه ۲ به این ارز دیجیتال کمک می‌کند برچسب میم کوین خود را حذف کند.

افزایش بهره باز در کنار افزایش سرمایه بازار، نشان دهنده هجوم پول جدید در بازار SHIB است. این سناریو از لحاظ تاریخی ضعف در بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار را پیش بینی کرده است.

علاقه باز SHIB از زمان آغاز به کار حداقل هفت بار به بالای ۱۰۰ میلیون دلار رسیده است. شش جهش قبلی بالاترین قیمت محلی بیت کوین را نشان دادند.

این الگو با بازارهای سنتی سازگار است که در آن سودهای بزرگ در سهام میم نسبت به بازی های دفاعی به عنوان یک شاخص مخالف برای بازار گسترده تر دیده می شود. داده‌های CoinDesk نشان می‌دهد که بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار، در این ماه در بحبوحه رشد SHIB تقریباً ۳۰۰۰۰ دلار معامله شد.

با این حال، عملکرد گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست و برخی از تحلیلگران انتظار دارند بیت کوین روند صعودی خود را از سر بگیرد.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده