لایت فارکس

با فعال شدن شبکه اصلی شیباریوم، memecoin شیبا اینو کاهش می یابد

با فعال شدن شبکه اصلی شیباریوم، memecoin شیبا اینو کاهش می یابد

با فعال شدن شبکه اصلی شیباریوم، memecoin شیبا اینو کاهش می یابد

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو روز چهارشنبه در بحبوحه راه اندازی شیباریوم در کنفرانس آینده پژوهی بلاک چین این هفته در کانادا رد شد. Shibarium یک اکوسیستم لایه ۲ memecoin است که بر روی اتریوم ساخته شده و به عنوان تحقق چشم انداز بنیانگذار ریوشی تبلیغ می شود.

توسعه دهندگان گفتند:

“شبکه اصلی Shibarium اکنون آماده است تا میلیون ها نفر را که علاقه مند به شکل دادن به آینده ای جدید است که اصول تمرکززدایی را رعایت می کند، وارد کند.” در یک بیانیه. راه اندازی به دنبال یک مرحله آزمایشی موفقیت آمیز است که جامعه ای متشکل از ۲۱ میلیون کیف پول کاربر را ایجاد کرد.

Shiba inu یا SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته ۷.۸ درصد کاهش یافت و در ساعت ۵:۴۸ بعد از ظهر به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۲۰ دلار تغییر کرد. ET. با توجه به CoinGecko، سایر memecoin ها نیز در همان دوره کاهش یافتند، با کاهش ۹.۵ درصدی pepe و HarryPotterObamaSonic10Inu (HPOS10I) با کاهش ۱۰.۶ درصدی.

شیباریوم اجتماع و عدم تمرکز را ترکیب می کند

توسعه‌دهنده اصلی Shytoshi Kusama بیان کرد که لایه ۲ جدید اجتماع و تمرکززدایی را به گونه‌ای ترکیب می‌کند که آن را از سایر بلاک چین‌ها متمایز می‌کند.

“بسیاری در دنیای فناوری، در داخل و خارج از بلاک چین، “همه برنامه‌ها” و تعامل کامل با کاربر در دنیای ایده‌ها، کالاها، خدمات و فرصت‌های دیگر را نوید می‌دهند، با این حال، چنین وعده‌ای باید کاملا آغاز شود. کوساما افزود: در محل اجتماع و عدم تمرکز.

توسعه‌دهنده اصلی به The Block گفت که Shibarium از همه توکن‌ها برای ساخت و راه‌اندازی در شبکه اصلی دعوت می‌کند.

او افزود: “ما در حال راه اندازی یک لایه ۲ هستیم تا اولین کشور ملی دیجیتال غیرمتمرکز جهان را تقویت کنیم، این یک معامله بزرگ است.”

اکنون که فعال است، Shibarium برای پشتیبانی از توکن‌های موجود اکوسیستم Shiba Inu، از جمله SHIB و LEASH استفاده خواهد شد. اعتبار سنجی لایه ۲ با یک توکن حاکمیتی به نام BONE که مجموعاً ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ عرضه دارد، پاداش می گیرند.

توسعه دهندگان با جزئیات بیشتر مشخصات پشت لایه ۲ جدید، گفتند که این لایه تراکنش های سریع و کارمزدهای پایین را بر اساس مکانیزم اجماع سهام اثبات می کند. همچنین “امنیت تقویت شده” را از طریق هویت خودمختار فعال می کند.

راه اندازی Shibarium رقیب سرسخت شیبا اینو به نام DogeBonk را بیدار کرده است.

در اوج آخرین بازار گاوی، یک کمپین تبلیغاتی گسترده مردمی شاهد بود که Dogebonk یک الگوی رفتاری را به فضا پرتاب کرد و خود را به عنوان “پاسخی اجتماعی به دیوانگی تحریک شده توسط شیبا اینو” معرفی کرد.

راس کوری، توسعه‌دهنده Dogebonk به The Block گفت: «ما یک جامعه رو به رشد و پرشور از مردم داریم که از طریق یک بازار کریپتو آهسته با ما گیر کرده‌اند و مایلند برای ساختن Dogebonk در Ehereum چیزی که رقیب Shiba Inu باشد، تلاش کنند. .
رئیس تجارت در Genesis Gordon Grant به The Block گفت: در حالی که ارزهای دیجیتال با تراشه آبی در رکود گیر کرده‌اند، در انتظار باد که نوید پذیرش سازمانی را می‌دهد، memecoin‌ها تحت “روح حیوانی کاملاً نامرتبط” عمل می‌کنند.

او با توصیف آنها به عنوان “جوانان” گفت که آنها نشان دهنده ظرفیتی صعودی هستند “و طبقه دارایی خودشان هستند، که کمال ورشکستگی اخلاقی روح سوداگری است.”


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده