آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جستجوهای شیبا اینو Google Trend در میان رشد علاقه جهانی افزایش یافت

جستجوهای شیبا اینو Google Trend در میان رشد علاقه جهانی افزایش یافت

جستجوهای شیبا اینو Google Trend در میان رشد علاقه جهانی افزایش یافت

در جستجوهای گوگل، جلب توجه شیبا اینو به شهرت یکی از رمزارزهای مومنتی جهانی ارتقا یافته است. با انتشار گزارش زوم ارز، علاقه به شیبا اینو (SHIB) در جستجوهای گوگل در این ماه افزایش یافته است، زیرا سرمایه گذاران باز هم به این ارزهای memecoin اعتماد نشان داده‌اند. اطلاعات جستجوی گوگل نشان می‌دهد که محبوبیت عبارت “شیبا اینو” به ۴۸ نسبت به ۷- افزایش یافته است. در حالی که شیبا اینو از اوج ۱۰۰ در تاریخ ۱۶ مارس کاهش یافته است، اما همچنان از سطحی که در ۱ ژانویه بوده است بالاتر قرار دارد.
همچنین، جستجوهایی از “چرا شیبا اینو بالا می‌رود” تا “شیبا اینو همیشه بالا” نیز در این بازه زمانی افزایش یافته‌اند. این ارز جذابیت جهانی دارد اما برخی کشورها بیش از حد در جستجوهای مربوط به آن تاثیر گذارند. داده‌های Google Trends نشان می‌دهد که ۱۰ کشور در ۳ ماه گذشته احساسات مثبت نسبت به شیبا اینو را بیشتر نشان داده‌اند، از جمله پاکستان، هلند، اسلوونی، ایالات متحده، سنگاپور، بلژیک، کانادا، سوئیس، آلمان و نیجریه. می‌توان گفت که رمزارز شیبا اینو در ماه گذشته رشد قابل توجهی داشته و به بالاترین قیمت دو ساله‌اش رسیده است. احتمال می‌رود که قیمت آن به ATH خود بازگردد، اما در همین حال باید توجه داشت که از آن زمان تصاحب شده و در دوره‌های رالی خود در اصلاح و شرف واقع نموده است.در ماه مارس، Shiba Inu به رتبه دهم در رتبه بندی صعود کرد و جایگزین بهمن (AVAX) شد.
اشتیاق برای رساندن قیمت Shiba Inu به سطح ۱ سنت همچنان بالاست، اما پیش بینی ها نشان می دهد که طولی می کشد تا این هدف دست یابی شود. توسعه دهندگان اکوسیستم Shiba Inu نیز در حال کار بر روی Shibarium هستند که یک راه حل مقیاس پذیری Layer-2 است که می تواند تقاضای افزایشی را فراهم کند.

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید