اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا سوددهی دوج کوین و شیبا اینو به پایان رسیده است؟

آیا دوج کوین و شیبا اینو دیگر سودده نیستند؟

به گزارش زوم ارز، شاخص ورودی/خروجی شیبا اینو نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از سرمایه گذاران در حال از دست دادن پول هستند چرا که شیبا اینو روز به روز کاهش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند.

جالب توجه است که بدانید وقتی شیبا اینو در ماه اکتبر رشد 800 درصدی را تجربه نمود، حتی کسانی که در سطوح بالاتر این رمز ارز را خریداری نمودند نیز در سود بودند چرا که این رمز ارز ساعت به ساعت اوج قیمت جدیدی را ثبت می‌نمود.

اما پس از اینکه این دارایی در اکتبر به اوج خود رسید، هیچ نشانه ای از بهبود و ریکاوری را نشان نداد و قبل از ورود به محدوده ای که هم اکنون در آن قرار دارد، در یک اصلاح سه ماهه قرار گرفت و با اصلاح غیرقابل توقف در بازار، تقریباً اکثریت هولدر های شیبا اینو وارد منطقه ضرر شدند و 37 درصد از پوزیشن ها در این بازار با قیمت بالاتر باز شده است.

در مقایسه با شیبا اینو، آخرین باری که دوج کوین حرکت صعودی را در بازار از خود نشان داد، به ماه می بازمی‌گردد و در آن زمان این رمز ارز سود 937 درصدی را تجربه نمود و دائماً از سوی ایلان ماسک تغذیه می‌شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر، تنها 54 درصد از هولدر های دوج کوین در سود قرار دارند و آخرین باری که دوج کوین مقداری افزایش قیمت را تجربه نمود به زمانی باز می‌گردد که ایلان ماسک اعلام کرد تسلا شروع به پذیرش دوج کوین خواهد کرد و همین اعلامیه منجر به افزایش قیمت 40 درصدی دوج کوین شد و البته این افزایش قیمت طی یک شبانه روز خنثی گردید و دوج کوین به سطح قبلی خود بازگشت.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا