آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پایان چرخه: بیت‌کوین عملکرد بهتری نسبت به طلا از خود نشان می‌دهد – جزئیات در اینجا

تحلیلگر ارشد آخرین نقطه را تعیین می کند: این پایان چرخه فوق العاده است، بیت کوین بهتر از طلا عمل می کند - جزئیات اینجاست

پایان چرخه: بیت‌کوین عملکرد بهتری نسبت به طلا از خود نشان می‌دهد – جزئیات در اینجا

به گزارش زوم ارز، با توجه به افزایش قیمت بیت کوین، اکثر ارزهای دیجیتال دیگر نتوانستند به سود پایدار و مطلوبی دست یابند. وضعیتی که معمولاً رخ می‌دهد، زیرا تا زمانی که بیت کوین وارد فاز استحکام نهایی نشود، افزایش قابل توجهی در ارزهای دیگر مشاهده نمی‌شود. ارزهای دیجیتال برجسته همچنان در تلاش هستند تا به اوج خود برسند. بنابراین، چقدر می‌توان امیدوار بود که سه ارز رمزنگاری محبوب در یک سناریوی صعودی احتمالی به سمت بالا پیشروی کنند؟

تفسیر اتریوم (ETH)

اتریوم ، که بزرگترین آلت کوین از نظر ارزش بازار است، با حمایت از رالی بیت کوین از سطح ۲۲۰۰ دلار عبور کرد. اما هنوز از هیجان مربوط به ETF فاصله دارد. این وضعیت مثبت است زیرا به مدت طولانی از آستانه بحرانی عبور نکرده بود و سودهای تأخیری ممکن است بدون نیاز به توجه به نمودار، افزایش قابل توجهی داشته باشند.

با نگاهی به نمودار قیمت، افزایش متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۰۶۳ دلار) و شاخص RSI ، افرادی که انتظار افزایش قیمت را دارند را تأیید می‌کند. با جداشدن از الگوی مثلث در نمودار، می‌توان به هدف قبلی که ۳۴۰۰ دلار بود، تمرکز کرد.

با این حال، خرس‌ها ممکن است سعی کنند دیوار فروش جدیدی بین 2500 تا 3000 دلار ایجاد کنند. اگر قیمت اتر زیر 2200 دلار بسته شود، این می تواند اولین نشانه ضعف باشد و انتظارات رالی ممکن است سقوط کند. بنابراین، تعطیلی روزانه که طی چند ساعت اتفاق می‌افتد قابل توجه خواهد بود.
با این حال، خرس‌ها ممکن است سعی کنند دیوار فروش جدیدی بین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار ایجاد کنند. اگر قیمت اتر زیر ۲۲۰۰ دلار بسته شود، این می تواند اولین نشانه ضعف باشد و انتظارات رالی ممکن است سقوط کند. بنابراین، تعطیلی روزانه که طی چند ساعت اتفاق می‌افتد قابل توجه خواهد بود.

 

نظرات سکه ریپل

ارز دیجیتال XRP در تاریخ ۲ دسامبر به قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۶۲ دلار) رسید، اما به دلیل نوسانات قیمت بیت کوین (BTC)، سرمایه‌گذاران به سرعت سود کسب کردند. نگرانی‌های مربوط به بیت کوین و ماندگاری شاخص RSI در منطقه اشباع خرید باعث شده است که سرمایه‌گذاران انتظار اصلاحی میانی را داشته باشند و از آنجا که بیش از حد محتاط شده‌اند. اگر بیت کوین بتواند قیمتی بالاتر از ۴۲۰۰۰ دلار را به خود اختصاص دهد، می‌توان انتظار داشت که قیمت XRP به سطح ۰.۶۷ دلار بالا رود و از آن عبور کند.

رای XRP Coin، بسته شدن بیش از 0.67 دلار می تواند منجر به حرکت های جدید بین 0.74 تا 0.93 دلار شود. در مقابل، بسته شدن زیر 0.60 دلار، همانطور که بارها ذکر شد، می تواند به 0.56 دلار و 0.46 دلار کاهش یابد.
رای XRP Coin، بسته شدن بیش از ۰.۶۷ دلار می تواند منجر به حرکت های جدید بین ۰.۷۴ تا ۰.۹۳ دلار شود. در مقابل، بسته شدن زیر ۰.۶۰ دلار، همانطور که بارها ذکر شد، می تواند به ۰.۵۶ دلار و ۰.۴۶ دلار کاهش یابد.

 

تفسیر سولانا

پیش‌بینی می‌شود که SOL Coin (سولانا) در آینده با رالی مهمی مواجه شود. این رالی می‌تواند با بسته شدن قیمت بالاتر از سطح مقاومت ۶۸.۲ دلار آغاز شود. افرادی که سعی در تضعیف روند نزولی دارند، با بسته شدن قیمت بیش از ۶۸.۲ دلار، می‌توانند به قیمت ۸۵ دلار صعود کنند. از طرف دیگر، سرمایه‌گذاران باید در صورتی که قیمت SOL Coin به طور پتانسیلی با افت BTC همراه شود، مقتدرانه عمل کنند. بر اساس تحلیل فنی، بسته شدن قیمت زیر منطقه آزمایشی ۵۱ دلار را هدف قرار می‌دهد.

تحلیلگر ارشد آخرین نقطه را تعیین می کند: این پایان چرخه فوق العاده است، بیت کوین بهتر از طلا عمل می کند - جزئیات اینجاست


منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده