لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

سناتور خواستار حسابرسی برنامه آزمایشی استیبل کوین با پشتوانه ریپل در پالائو شد

سناتور خواستار حسابرسی برنامه آزمایشی استیبل کوین با پشتوانه ریپل در پالائو شد

سناتور خواستار حسابرسی برنامه آزمایشی استیبل کوین با پشتوانه ریپل در پالائو شد

مارک رودیمچ، سناتور پالائوایی، خواستار ممیزی برنامه آزمایشی استیبل کوین پالائو شده است که توسط وزارت دارایی این کشور با مشارکت ریپل در ماه جولای راه اندازی شده است. رودیمچ در نامه‌ای به حسابرس عمومی ساترونینو توید، گزارش داد که سنای پالائو در مورد «قانون اساسی، امنیت، مسئولیت‌پذیری، اختیارات قانونی و نظارت بر برنامه» نگرانی‌هایی دارد.

پایلوت استیبل کوین با پشتوانه ریپل پالائو با مخالفت سنا مواجه شد

برنامه استیبل کوین با پشتوانه ریپل پالائو که در ژوئیه راه اندازی و اعلام شد، با مخالفت سنای پالائو مواجه شد. بر اساس گزارش‌های محلی، سناتور مارک رودیمچ، رئیس کمیته منابع، بازرگانی، تجارت و توسعه سنا، از حسابرس عمومی ساترونینو توید درخواست کرده است که برنامه را بررسی کند و نگرانی‌های مختلفی را در مورد آزمون در حال انجام بیان کرده است.

رودیمچ در نامه‌ای که به توید ارسال کرد، اظهار داشت:

سنا در مورد قانون اساسی، امنیت، پاسخگویی، اختیارات قانونی و نظارت بر برنامه نگرانی هایی دارد.

نگرانی های رودیمچ در دو جهت متفاوت است. اولین مورد مربوط به قانونی بودن برنامه است، زیرا او می گوید که وزارت دارایی ممکن است صلاحیت اجرای چنین برنامه ای را در پالائو نداشته باشد. “آیا این تنظیمی برای یک سابقه خلاف قانون اساسی است؟” او پرسید.

جنبه دوم مربوط به استفاده از منابع دولتی بدون پیروی از رویه مناسب است. در این مورد، رودیمچ اعلام کرد:

آیا این عمل، اگر تحت این “مشارکت خصوصی با پروژه دولتی” مجاز باشد، می‌تواند در سایر برنامه‌های آزمایشی/آزمایشی برای سود شرکت‌ها مانند این سیستم پرداخت جایگزین استفاده شود؟

رودیمچ توضیح داد که استفاده از کمک هزینه تحقیق و توسعه Ripple به عنوان وثیقه برای تضمین بازخریدهای استیبل کوین ۱:۱ دلاری “قوانین و مقررات موجود را جایگزین یا تعلیق می کند” برای تامین مالی برنامه آزمایشی.

هنوز یک برنامه کوچک

برنامه آزمایشی پالائو استیبل کوین در حال حاضر در مقیاس کوچک در حال انجام است. وزارت دارایی تنها مقدار محدودی از PSC، استیبل کوین پالائو را با استفاده از شبکه ریپل برای این منظور توزیع کرده است.

“این هنوز یک خلبان بسیار کوچک، ایمن و کنترل شده برای آزمایش مفهوم است. جی هانتر آنسون، که پروژه استیبل کوین پالائو را رهبری می کند، گفت: تنها به ۲۰۰ کارمند دولت قوه مجریه محدود می شود. هر یک از شرکت کنندگان ۱۰۰ دلار برای خرج کردن در خرده فروشان واجد شرایط در کشور دریافت می کند.

Surangel S. Whipps Jr. رئیس جمهور پالائو ماه گذشته حمایت خود را از این برنامه ابراز کرد و توضیح داد که امیدوار است این برنامه بتواند به پالائو کمک کند تا اقتصاد و فرآیندهای دولتی ما را برای بهبود معاملات مالی و توانمندسازی شهروندان خود بسیج کند.

برنامه آزمایشی به مدت دو ماه ارزیابی خواهد شد. پس از این مدت، دولت تصمیم خواهد گرفت که آیا گسترش یابد.

نظر شما در مورد برنامه stablecoin پالائو و قانونی بودن آن چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما بگویید.


منبع: news.bitcoin.com

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده