آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لایحه سنا می تواند تحریم های ایالات متحده باز کند، اما صنعت در تلاش برای جلوگیری از آن است

لایحه سنا می تواند تحریم های ایالات متحده باز کند، اما صنعت در تلاش برای جلوگیری از آن است

لایحه سنا می تواند تحریم های ایالات متحده باز کند، اما صنعت در تلاش برای جلوگیری از آن است

به گزارش زوم ارز، یک مقاله در بسته هزینه‌های اخیر کمیته اطلاعاتی سنا، به بررسی پیوندهای رمزگاری شده با تروریسم می‌پردازد و بسیاری را به وجود این ارتباطات بینجامیده در صنعت مبانی اطلاعاتی گریزان می‌کند. این مقاله بیان می‌کند که این رویکرد اغفال‌آمیز برای دستیابی به یک هدف اهمیت‌دار مورد انتقاد قرار می‌گیرد. به گفته منابع،

کارمندان رئیس هیئت، سناتور مارک وارنر، جلسه‌ای با افراد فعال در حوزه دارایی‌های دیجیتال برگزار کرده‌اند تا در مورد این مسئله بحث کنند.

خودی‌های رمزارز پیش‌بینی می‌کنند که این تلاش احتمالاً به تدریج از فرآیند بودجه خارج خواهد شد.

یک قسمت از یک قانون جدید که پیامدهای جدی برای دارایی‌های دیجیتال به وجود می‌آورد، به تازگی توسط بسته بودجه اطلاعاتی کمیته منتخب سنا معرفی شد. بسیاری از افراد در صنعت و حتی در کنگره از وجود این قانون آگاه نیستند، اما بازیکنان صنعت این امکان را جدی می‌گیرند. اما زمان برای تصمیم‌گیری محدود است.

یک لایحه سنا به منظور تأمین مالی عملیات اطلاعاتی ایالات متحده شامل بخشی از یک لایحه قبلی به منظور جلوگیری از استفاده از ارزهای دیجیتال برای حمایت از تروریسم تهیه شده بود. این تلاش، که در متن آن آورده شده است، ممکن است به یک تغییر گسترده در صنعت رمزارزی منجر شود تا اهداف مانند شناسایی هویت کاربران را برای پیشگیری از تحریم‌هایی که ممکن است باعث خفه شدن کسب‌وکارهای دارایی‌های دیجیتال شود، بهبود بخشد. در صورت تبدیل شدن این لایحه به قانون، این می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین سیاست‌های رمزنگاری ایالات متحده تلقی شود که تاکنون تصویب شده است، بدون بحث قابل انکار در مورد اهمیت و تأثیر آن.

در جریان تلاش‌های تأمین مالی اطلاعاتی، فرایند تحریم “تسهیل‌کننده‌های تراکنش دارایی دیجیتال خارجی”، که از جمله صرافی‌های رمزنگاری است، به سرعت و به صورت خودکار تعلق به افرادی می‌گیرد که از افراد حامی گروه‌های تروریستی هستند.

با اینکه قانون مجوز اطلاعات کمیته با رای ۱۷-۰ تایید شد، اما جزئیات در مورد بخش رمزنگاری آن عموماً ذکر نشد. در جریان بحث‌های اصلی لایحه، زمانی که سناتور مارک وارنر (D-Va.)، رئیس کمیته، این اطلاعات را در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد، این نکته مورد توجه قرار گرفت. در حال حاضر، دفتر وارنر جلساتی با اعضای کارکنان بخش کریپتو برگزار کرده است تا در مورد این بخش به صورت جزئی بحث کنند، به گفته سه نفر از افراد آشنا با این موضوع. همچنین، اتاق دیجیتال، یک گروه لابی صنعتی، تایید کرده است که در میان افرادی هستند که در مذاکرات حاضر هستند.

کودی کربن، افسر پلیس اتاق دیجیتال در ایمیلی به CoinDesk گفت: «ما با کارکنان وارنر در این مورد چت کرده‌ایم، و آنها برای تعامل گسترده‌تر در اینجا از صنعت آماده‌اند. “من فکر می کنم با توجه به پس زدن فوری صنعت، احتمالاً از فرآیند NDAA خارج می شود.”

مجلس نمایندگان ممکن است بعید دانسته باشد که پس از تصویب قانون ساختار بازار کریپتو، این نوع مقررات که صنعت را در یک جعبه سخت ایالات متحده قرار می‌دهد، بدون خفه کردن آن، به صورت گسترده‌تر توسط مجلس پذیرفته شود. تصویب قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم (FIT21) ماه گذشته، باعث شد که یک سوم دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آن را حمایت کنند، که نشان‌دهنده این است که مقررات ارزهای دیجیتال ممکن است از حمایت گسترده دو حزبی در سراسر کنگره برخوردار باشند. این نمایش موفقیت دیگری در صنعت اخیر در سنا را تقویت کرد که در آن ۱۱ دموکرات با جمهوری‌خواهان به حذف سیاست حسابداری کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مقابل وتوی وعده داده شده توسط رئیس‌جمهور جو بایدن، رأی دادند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با حضور تعداد زیادی از سناتورها که با این صنعت همدل هستند، تصویب قانون مربوط به تامین مالی غیرقانونی ممکن است دشوار باشد، زیرا این قانون از طریق بحث باز و فرآیند اصلاحیه انجام نشده است. لایحه اصلی از سوی سناتورهای وارنر، جک رید (D-R.I.)، مایک راندز (R-S.D.) و میت رامنی (R-Utah) حمایت شد.

در صورت حساب هزینه‌ها، ممکن است زبان‌بندی مسائل، بازار دیجیتال CDBC بانک مرکزی و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، و درک و کسب منافع بیشتری از ارزهای دیجیتال فراهم کند. خود صنعت به ارزهای دیجیتال معتقد است، و معتقدند که قوانین ذی‌ربط از این تحول‌ها آگاه نیستند. علاوه بر این، ممکن است برای کاربران تتر استیبل‌کوین، که با معاملات آن در بازار معاملاتی مواجه هستند، نگرانی‌ها ایجاد شود، زیرا این واحد تحت نظارت دولت آمریکا بوده و برای تقلب و سوءاستفاده تحت تاثیر قرار گرفته است.

دفتر وارنر و دفتر سناتور مارک روبیو، نایب رئیس کمیته اطلاعاتی، به درخواست ارائه نظر درباره ارزهای دیجیتال پاسخ ندادند.

نمایندگان گروه‌های لابی در واشنگتن، سعی کرده‌اند به سیاست‌گذاران ارشد این منطقه بیان کنند که آماده‌اند بحث و تبادل نظر در خصوص تدوین قوانین مناسب برای جلوگیری از سواستفاده از ارزهای دیجیتال غیرقانونی باشند. برنامه اصلی این گروه‌ها تحقق این هدف مهم است. این پیشنهادات قوانین به عنوان یک ضرورت اساسی مورد توجه قرار گرفته‌اند تا اعضای دموکرات حوزه سنا به همراه توانی تنظیم بازار و عرضه ارزهای پایدار به این نقطه برسانند.

کربن گفت: «به طور کلی، ما با هدف قانون برای قطع کمک مالی به سازمان‌های تروریستی خارجی هماهنگ هستیم، و من از این موضوع قدردانی می‌کنم که پوشش را به گروه‌هایی محدود می‌کند که «آگاهانه» کمک مالی به بازیگران بد را تسهیل کرده‌اند. او اضافه کرد که این قانون کاملاً بد یا خوب نیست. اما او استدلال کرد که رهنمودها برای شناسایی ناقضان و فقدان یک سیستم تحریمی متناسب – شاید هم سطحی – می تواند مشکل ساز باشد و او گفت که این امر اختیارات زیادی را در دست وزیر خزانه داری ایالات متحده می گذارد.

صنعت کریپتو در سال ۲۰۲۱ از جلوگیری از تکرار غافلگیری قانونی خود در لایحه زیرساختی بهره می‌برد. این لایحه شامل یک ماده ساعت یازدهم بود که مالیات کریپتو را تنظیم می‌کرد. واکنش مثبت صنعت به این لایحه، به نحوی علاقه آن‌ها را به افزایش حضور لابی در واشنگتن تقویت کرد، تا بتوانند بر تصمیم‌گیری‌های مرتبط با آن تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند.

منبع: coindesk.com


تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده