آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پایین ترین حد فشار فروش توسط ماینرهای بیت کوین در ۷ سال گذشته!📉

پایین ترین حد فشار فروش توسط ماینرهای بیت کوین در ۷ سال گذشته!📉

پایین ترین حد فشار فروش توسط ماینرهای بیت کوین در ۷ سال گذشته!📉

به گزارش زوم ارز، آخرین تحلیل شرکت CryptoQuant نشان می‌دهد که فشار فروش از سوی استخراج‌کنندگان بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود در تقریباً هفت سال گذشته رسیده است.

کاهش قابل توجه فشار فروش از کیف‌پول استخراج‌کنندگان به کیف‌پول‌های مبادلاتی دیده می‌شود که در حال حاضر در پایین‌ترین سطح خود از سال ۲۰۱۷ قرار دارند. به عبارت دیگر، ماینرها در حال حاضر کمترین میزان بیت‌کوین را از کیف‌پول‌های خود به بازار می‌فرستند.

معمولاً فرض می‌شود که ماینرها همیشه بیت‌کوین را فروش می‌کنند تا هزینه‌های خود را تأمین کنند. با این حال، جریان حمل و نقل فعلی از ماینرها به صرافی‌ها متوسطاً ۹۰ بیت‌کوین در ماه است که کمترین میزان در سال‌های اخیر است.

به دلیل کاهش فشار فروش، درآمد ماینرها طی سه ماه گذشته افزایش یافته و به بالاترین سطح سال رسیده است. این امر نشان‌دهنده تحول مثبت در بازار بیت‌کوین است، زیرا ماینرها تنها مشارکت‌کنندگان بازار هستند که به صورت مداوم نیاز به هزینه دارند.

رفتار ماینرها به طور معمول تا حدودی با قیمت بیت‌کوین مرتبط است و در حال حاضر حجم بیت‌کوین توسط ماینرها تقریباً ۹.۴۰٪ از کل عرضه بیت‌کوین در گردش را تشکیل می‌دهد. در تحلیل CryptoQuant، تحلیل‌گران به روند مثبت در بازار بیت‌کوین اشاره کرده‌اند، با کاهش فشار فروش از سوی ماینرها و افزایش درآمد آن ها.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده