آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فروش سیگنال برای دو ارز دیجیتال که بیش از حد خرید شده‌اند در این هفته!

فروش سیگنال برای دو ارز دیجیتال که بیش از حد خرید شده‌اند در این هفته!

به گزارش زوم ارز، در چند روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال شاهد بوده است که بیت کوین   به بالاترین حدهای خود رسیده است و میم کوین ها به عنوان برترین عملکردهای هفته در کانون توجه قرار گرفته‌اند. سرخوشی بر فضا حاکم بود و اکنون می‌توان برخی ارزهای دیجیتال را بیش از حد خرید کرد.

بعضی از پروژه‌ها با چرخش بیت کوین برای اصلاح قیمت پس از مواجهه با مقاومت تاریخی ۶۹۰۰۰ دلار، شتاب خود را از دست دادند.

در این زمینه، Finbold به CoinGlass روی آورد و داده‌ها را از نقشه حرارتی شاخص قدرت نسبی خود جمع آوری کرد. قابل ذکر است که ده‌ها ارز دیجیتال در حال حاضر وضعیت بیش از حد خرید را ثبت می‌کنند. دو سیگنال فروش بالقوه در انتظار یک اصلاح کوتاه مدت نشان می‌دهند.

eCash ممکن است بیش از حد خرید شود

به طور خاص، eCash دارای بالاترین RSI روزانه و هفتگی در بین سایر ارزهای دیجیتال است. بر اساس داده‌های CoinGlass، XEC در هر دو بازه زمانی به ترتیب با ۸۹.۳۶ و ۷۹.۲۷ امتیاز بیش از حد خرید شده است.

جالب است که eCash یک فورک مستقیم از بیت کوین است. به دنبال رهبری BTC، در هفت روز گذشته ۵۳.۵۷ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۶۸۹۲ دلار رسیده است. اگر بیت کوین به اصلاح مورد انتظار خود ادامه دهد که می‌تواند تا ۵۰,۰۰۰ دلار کاهش یابد، امکان اصلاح وجود دارد.

شایان ذکر است که eCash با قیمت‌های فعلی آن ارزش بازاری 1.34 میلیارد دلار دارد. 
شایان ذکر است که eCash با قیمت‌های فعلی آن ارزش بازاری ۱.۳۴ میلیارد دلار دارد. 

 

یکی از توکن‌های مورد توجه، DENT، شرکتی با ارزش بازار ۲۲۰ میلیون دلار که به دلیل رشد بیش از حد، قابل فروش است. این توکن با شاخص RSI روزانه ۷۵.۵۱ و RSI هفتگی ۷۸.۳۲، در صورت تضعیف حرکت، ممکن است جذابیت خود را از دست دهد. DENT از توکن‌های ERC-20 بر روی بلاکچین اتریوم استفاده می‌کند و با سود هفتگی بالای ۱۲% مبادله می‌شود. اما، باید به‌یاد داشت که بازار ارزهای دیجیتال بسیار نوساناتی است و تغییرات آن به خبرها و رویدادهای زیربنایی وارد می‌شود.”

منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید