آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ملاقات اخیر SEC با Grayscale برای فهرست ETF بیت کوین🧨

ملاقات اخیر SEC با Grayscale برای فهرست ETF بیت کوین نقطه ای🧨

ملاقات اخیر SEC با Grayscale برای فهرست ETF بیت کوین🧨

به گزارش زوم ارز، SEC در روز دوشنبه دیداری با Grayscale Investments داشت، پس از آنکه دادگاه ماه گذشته دستوری برای بازنگری پیشنهاد ETF توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) صادر کرد.

استارتاپ سرمایه‌گذاری Grayscale اخیراً با کمیسیون بورس و اوراق بهادار دیدار داشته است، زیرا همچنان در تلاش برای تأیید درخواست تبدیل Grayscale Bitcoin Trust به یک صندوق معاملاتی در بورس بیت کوین می‌باشد.

در یک یادداشت منتشره توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، مدیر دارایی‌ها در روز دوشنبه با مقامات بخش معاملات و بازارهای SEC ملاقات کرد تا درباره مسائل مرتبط با فهرست‌بندی سهام محصولات بحث کند.

“بحث در مورد تغییرات مقرراتی که توسط NYSE Arca، Inc. پیشنهاد شده است، برای فهرست‌بندی و معامله سهام Grayscale Bitcoin Trust (BTC) تحت قانون NYSE Arca 8.201-E بوده است”، در یادداشت آمده است.

این جلسه بعد از اینکه Grayscale ماه گذشته یک بیانیه ثبت نام جدید با SEC ارائه داد تا درخواست تبدیل محصول اعتماد به یک ETF بیت کوین را مخفی کند، برگزار شد. یک دادگاه در D.C همچنین دستوری صادر کرد تا حکم اخراج خود را تصویب کند، هدایت کننده نظارت برای بازنگری درخواست شرکت.

در توافقی اخیر، Grayscale و بانک نیویورک ملون همچنین توافق کردند که بانک نیویورک ملون به عنوان عامل انتقال سهام تراست عمل کند.

Grayscale می‌خواهد سهام NYSE Arca را تحت نماد GBTC فهرست کند و پس از تأیید فرم‌های S-3 و ۱۹b جداگانه، سهام را به صورت مداوم منتشر کند. طبق گزارش‌ها، مدیران دارایی اصلی دیگر نیز از جمله BlackRock و Fidelity تایید SEC را برای ETF بیت کوین را جلب کرده‌اند. Gary Gensler، رئیس SEC، ماه گذشته اعلام کرد که تنظیم‌کننده در حال انجام “کار” روی پرونده‌ها است.

James Seyffart، تحلیلگر ETF در بلومبرگ اینتلیجنس، نیز در یک پست در توییتر اعلام کرد که او “صدای بیت کوین‌های بالقوه دیگر را شنیده است، نشست ارسال‌کنندگان ETF با SEC در هفته گذشته یا بیشتر رخ داده است.”


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده