آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

EC یک جلسه غافلگیرکننده با Coinbase و Grayscale برگزار کرد!!!!

EC یک جلسه غافلگیرکننده با Coinbase و Grayscale برگزار کرد!!!!

به گزارش زوم ارز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۴ جلسه‌ای با نمایندگان Coinbase و Grayscale Ethereum Trust برگزار کرد. این جلسه بخشی از بحث‌های مداوم بین SEC و بخش بازارهای مالی و شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال بود.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF، درباره این جلسه نگرانی‌هایی را بیان کرد. او اظهار داشت: “با توجه به اطلاعاتی که دارم، هنوز هیچ نظری از سوی SEC به شرکت‌های ETF داده نشده است، بنابراین این نشانه خوبی نیست، زیرا تاکنون نظری درباره ETF بیت کوین ارائه نشده است.”

بالچوناس همچنین به این اشاره کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار هنوز در دادگاه شکستی نداشته است و همبستگی بین معاملات آتی و اسپات ارزها به اندازه کافی قوی نیست تا او را به شکلی کمتر از قبل مطمئن کند. او در مقایسه با ETF بیت کوین، نسبت به ETF اتریوم بهتر بینابین است.

نیت گراچی، یک تحلیلگر دیگر ETF، دیدگاهی متفاوت ارائه کرد. وی به تأکید خود اشاره کرد که SEC با وکلای Grayscale و Coinbase درباره ETF اسپات اتر ملاقات کرده است. طبق گفته گراچی، این تماس شامل تحلیلی درباره همبستگی بین معاملات آتی و بازارهای نقدی بود. وی اظهار داشت: “تحلیل Coinbase نشان می‌دهد که همبستگی بین معاملات آتی اتریوم و بازارهای نقدی به همان اندازه قوی است که در بازارهای بیت کوین وجود دارد.” وی همچنین اشاره کرد که SEC ETF‌های آتی اتریوم را که در CME معامله می‌شوند تأیید کرده است و بیان کرد که علت عدم تأیید ETF‌های اسپات اتریوم برایش مشخص نیست.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید