آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

موانع SEC در ارائه اخطارهای حقوقی به ریچارد هارت بنیانگذار HEX💥

موانع SEC در ارائه اخطارهای حقوقی به ریچارد هارت بنیانگذار HEX

موانع SEC در ارائه اخطارهای حقوقی به ریچارد هارت بنیانگذار HEX💥

به گزارش زوم ارز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلام کرده است که تا به امروز در تلاش‌های خود برای ارائه طرح دعوی در قضیه ریچارد هارت، بنیانگذار HEX، ناکام مانده است.

در پرونده اخیر دادگاه، به نظر می‌رسد که کمیسیون SEC ایالات متحده همچنان به تداوم تلاش برای ارائه ادعای رسمی در برابر ریچارد هارت، بنیانگذار HEX، پرداخته است.

SEC در تاریخ ۳۱ ژوئیه هارت را به اتهام کلاهبرداری در امور اوراق بهادار متهم کرد. این ادعاها به این موضوع پرداختند که هارت از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده، یک میلیارد دلار جمع‌آوری کرده است.

با این وجود، ادعاهایی وجود دارد که نشان می‌دهد هارت در حال حاضر در فنلاند اقامت دارد. همچنین، SEC با مشکلاتی در دسترسی به وی برای ارائه خدمات حقوقی مواجه است.

“اگر سرویس به هر دلیلی انجام نشود، کمیسیون برای ارائه خدمات جایگزین اقدام خواهد کرد، مطابق قاعده ۴ (f) قوانین آیین دادرسی مدنی فدرال”، در پرونده آمده است.

کاوش گزینه های جایگزین برای خدمت به ریچارد قلب

به گزارش SEC، ریچارد هارت، بنیان‌گذار HEX، به سرمایه‌گذاران وعده‌های “مشوق‌ها و پاداش‌ها” داد و دارایی‌ها را به عنوان “گواهی‌های سپرده” بلاک چین با بازده بالا بازاریابی کرد. او به سرمایه‌گذاران قول داد که می‌توانند با در اختیار داشتن توکن‌های Hex به مدت طولانی، بازده سالانه ۳۸ درصدی را دریافت کنند.

با این حال، در پرونده دادگاه، جزئیات روش جایگزین ارتباط مشخص نشده است.

در زمان‌های اخیر، روش‌های مختلف خدمات جایگزین در حوزه حقوقی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. به عنوان مثال، در ژوئیه ۲۰۲۲، یک قاضی در بریتانیا اعلامیه‌های حقوقی را از طریق بلاک چین تأیید کرد. این اقدام با استفاده از رمز غیرقابل تعویض (NFT) انجام شد و شامل ریختن اسناد دعوی در قالب یک NFT در مجموعه ای از کیف‌پول‌ها بود.


منبع: beincrypto. com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده