آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC اماده شنیدن نظرات فرانکلین تمپلتون و Hashdex نسبت به ETF بیت کوین است!🗣️

SEC اماده شنیدن نظرات فرانکلین تمپلتون و Hashdex نسبت به ETF بیت کوین است!

SEC اماده شنیدن نظرات فرانکلین تمپلتون و Hashdex نسبت به ETF بیت کوین است!🗣️

به گزارش زوم ارز، کارشناسان اظهار می‌کنند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ممکن است پیش از تصویب ETF بیت‌کوین در اوایل ژانویه ۲۰۲۴، تصمیمات تاخیری زودهنگام در مورد پیشنهادات از سوی دو ناشر بالقوه، فرانکلین تمپلتون و Hashdex Crypto، اعلام کند.

درخواست‌های ETF بیت‌کوین از طرف مدیر دارایی فرانکلین تمپلتون و شرکت Hashdex Crypto، تا زمانی که SEC به تصمیم‌گیری در مورد تایید یا رد این درخواست‌ها می‌پردازد، به تأخیر افتاده است. SEC در تاریخ ۲۸ نوامبر، تفسیر جدیدی برای بررسی این امتیازات ارائه داده و اعلام کرد که دوره مشارکت عمومی خود را در اواسط نوامبر ۲۰۲۳ تمدید کرده است.

تاریخ تصمیم‌گیری در مورد این درخواست‌ها به ۱ ژانویه ۲۰۲۴ تغییر کرده است، که نشان می‌دهد SEC قصد هماهنگی برنامه‌ها را قبل از تصویب‌های گسترده برای تمام ۱۲ صندوق ETF، از جمله شرکت‌های BlackRock و Grayscale، دارد.

کارشناسان تصمیم گیری احتمالی را برای چند هفته اول ژانویه پیش‌بینی کرده‌اند. این تصمیم، نهایتاً به تعیین زمان تصمیم اختصاص یافته و برخلاف پیش‌بینی‌ها، جدول زمانی دقیقی برای تصمیم‌گیری را نشان نمی‌دهد.

برخورداری از این خبر، باعث افزایش ۳ درصدی بیت‌کوین (BTC) شده و به بازارهای ارز دیجیتال مانند بایننس هدایت شده، قیمت آن به بیش از ۳۸,۰۰۰ دلار رسیده است. این افزایش قیمت بیت‌کوین، در حالت سبز دو ماه گذشته که به دلیل احساسات مثبت اطراف ETF بیت‌کوین رخ داده بود، ادامه داشته است.

جاشوا لیم، رئیس پیشین مشتقات در جنسیس، نیز تأکید کرده است که بازیگران نهادی قبل از تصویب احتمالی SEC، موقعیت‌های طولانی را انتخاب می‌کنند.


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده