آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به تاخیر انداختن تصمیم گیری در مورد ETF بیت کوین توسط SEC💫

به تاخیر انداختن تصمیم گیری در مورد ETF بیت کوین توسط SEC

به تاخیر انداختن تصمیم گیری در مورد ETF بیت کوین توسط SEC💫

به گزارش زوم ارز، با توجه به یادداشتی که به تازگی منتشر شده است، تصمیم گیری در مورد تأیید برنامه ETF بیت‌کوین نقطه‌ای Global X توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به تعویق افتاده است.

مهلت مقرر شده توسط SEC برای اتخاذ تصمیم درباره حرکت Global X تا ۲۱ نوامبر بود، اما با این تاخیر، مهلت جدید به فوریه سال آینده منتقل شده است.

تاخیر در تصمیم‌گیری از جانب SEC، با توجه به انتظارات کمتر برای تایید ETF بیت‌کوین در این هفته، موضوعی غیرمتعارف به نظر می‌رسد. در حال حاضر، بیت‌کوین با قیمت ۳۶,۴۵۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به زمان گذشته افزایش یافته است.

برنامه ETF باقی‌مانده که در انتظار اقدام SEC در این هفته است، مربوط به شرکت معتبر صندوق فرانکلین تمپلتون است و این داستان با انتشار پرونده به‌روزرسانی خواهد شد.

با این اطلاعات و تاخیر مورد انتظار برای فرانکلین تمپلتون، تمام تاریخ‌های ضرب‌الاجل برای تصمیم‌گیری SEC در مورد ETF بیت‌کوین به سال ۲۰۲۴ منتقل شده است.

منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده