آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تاخیر SEC در تصمیم ETF بیت کوین باعث فروش ETH Whales می شود

پس از غلبه Grayscale بر SEC در مورد ETF رمز ارز بیت کوین کش حدود ۱۷ درصد رشد کرد

تاخیر SEC در تصمیم ETF بیت کوین باعث فروش ETH Whales می شود

به گزارش زوم ارز، گزارش اخیر Scopescan نشان می‌دهد که یک نهنگ ۱۸۰۰۰ ETH به ارزش ۲۹.۴ میلیون دلار در زنجیره فروش داشته است، پس از اینکه SEC تصمیم خود را در مورد ETF بیت‌کوین به تاخیر انداخت. نهنگ این ETH را در ماه جولای دریافت کرده بود، زمانی که ETH حدود ۱۸۵۰ دلار ارزش داشت. در حال حاضر، نهنگ هنوز ۴۰۰۰ ETH به ارزش ۶.۵ میلیون دلار دارد.

تاخیر SEC در تصمیم ETF بیت کوین باعث فروش ETH Whales می شود

در ۱۶ آگوست، نهنگ معروف به ۰x1E7F 50000 BNB به ارزش ۱۱.۶ میلیون دلار از VenusProtocol وام گرفت و آن را به Binance ارسال کرد. پنج ساعت پیش، ۰x1E7F BNB را از بایننس برداشت و وام را بازپرداخت کرد. اگر ۰x1E7F در ۱۶ آگوست BNB را کوتاه کرده بود و امروز بازخرید می کرد، حدود ۰.۸ میلیون دلار سود به جیب می زد.

طبق گزارش Lookonchain، گزارش اخیر نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد یک نهنگ در بازار ارزهای دیجیتال در طول نوسانات اخیر بازار تحت تأثیر FOMO قرار گرفته است. نهنگ پس از سقوط بازار، ETH را به شدت فروخته و پس از افزایش بازار، ETH را می‌خرد. این نهنگ پس از ۹ ساعت افت بازار، ۱۲۰۰۰ ETH به ارزش ۱۹.۷۷ میلیون دلار را با ضرر دوباره فروخت.

تاخیر SEC در تصمیم ETF بیت کوین باعث فروش ETH Whales می شود

در همین حال، نهنگ دیگری در قراردادهای دائمی خوب عمل نکرده است، همانطور که با انحلال موقعیت های طولانی ETH آنها در دو سقوط اخیر بازار، که منجر به ضرر تقریباً ۵.۱ میلیون دلاری شد، مشهود است.

منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها